Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАДнями в обласному шкірно-венерологічному диспансері проведено комплексне об`єктове тренування «Дії формувань ЦЗ при виникненні надзвичайної ситуації соціального характеру на території відповідальності диспансеру».
Задумом тренування було опрацювання алгоритму дій керівного складу, формувань ЦЗ, персоналу диспансеру у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Недоліки, що виявлені під час тренування оперативними працівниками штабу, обговорено на нараді у головного лікаря, поставлені завдання щодо їх усунення.
Зовнішня група контролю та керівний склад диспансеру визначили, що персонал диспансеру до реагування на ймовірні надзвичайні ситуації готовий.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Надання якісної медичної допомоги населенню Миколаївщини знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я ОДА.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 540 осіб

Надано допомогу 488 особам

Госпіталізовано 151 особу

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку