Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

УОЗ ОДА10 грудня в актовій залі управління охорони здоров'я під головуванням начальника управління Павла Георгієва, за участі заступника начальника - Оксани Черненко та фахівців управління, відбулась планова нарада. Під час наради Павло Георгієв наголосив присутнім про недопущення проявів корупції та звернув увагу на дотримання законодавства. Головний спеціаліст сектору управління персоналом детально розповів про кримінально - правову характеристику корупційних злочинів. В ході обговорення питання Павло Георгієв наголосив, що питання недопущення проявів корупції знаходиться не тільки під особливим наглядом правоохоронних структур і його особистим контролем, а й на постійному контролі облдержадміністрації.

УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 540 осіб

Надано допомогу 488 особам

Госпіталізовано 151 особу

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку