Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАУ цьому році відбувається зміна системи фінансування спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги (центральні районні, міські та обласні лікарні). В області вторинну (спеціалізовану) та третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу населенню надають 47 закладів, за станом на 11.01.2020 року всі вони перетворені на комунальні некомерційні підприємства.
Зазначимо, що облдержадміністрацією винесено на розгляд та підтримано сесією обласної ради виділення коштів на 2020 рік в сумі 3,383 тис грн для закупівлі комп’ютерного обладнання для закладів обласної комунальної форми власності.

Станом на 01.01.2020 забезпеченість комп'ютерами закладів вторинного (спеціалізованого) та третинного (високоспеціалізованого) рівнів становить 51,5% (за станом на 01.12.2019 - 36,9%) від потреби та всі підключено до мережі Інтернет.
Таким чином, заклади охорони здоров’я готові до підписання договорів з НСЗУ.
Оснащення комп’ютерною технікою продовжується. Питання готовності медичних закладів до контрактування з Національною службою здоров’я України знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я облдержадміністрації.
Закладам охорони здоров’я відповідно до Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 №1013-р для переходу на нову систему фінансування потрібно виконати певні умови:
- перетворення (автономізація) закладу охорони здоров’я у комунальне некомерційне підприємство (далі - КНП);
- отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики, яка передбачає, зокрема, належне кадрове забезпечення закладу охорони здоров’я медичними працівниками відповідного освітнього і кваліфікаційного рівня залежно від обсягу та нормативів надання медичної допомоги, а також матеріально-технічну базу, яка відповідає вимогам галузевих стандартів надавача медичних послуг;
- забезпечення сучасним телекомунікаційним оснащенням (доступ до мережі Інтернет, необхідне програмне забезпечення, комп’ютерне та інше обладнання), здатним забезпечити функціонування електронної системи охорони здоров’я, електронних рецептів;
- реєстрація КНП в електронній системі охорони здоров’я е-Нealth;
- укладання договорів з Національною службою здоров’я України.

Screenshot 4ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ! 

ПОДОЛАЄМО ПАНДЕМІЮ COVID-19 РАЗОМ!

Переходьте за посиланням, реєструйтеся та

долучайтеся до команди небайдужих громадян.

Будемо здорові!

 

sars

Фото  УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 543 особи

Надано допомогу 513 особам

Госпіталізовано 172 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини