Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА20 січня з метою підготовки закладів до подачі заявки на укладення договору з НСЗУ, проведення консультацій щодо відповідності закладу вимогам до пакетів послуг, консультації щодо подачі заявки через smarttender, реєстрації суб'єктів господарювання в сфері охорони здоров'я в ЕСОЗ проведено зустріч керівників закладів / підприємств системи охорони здоров’я, які надають спеціалізовану медичну допомогу та відповідальних осіб за контрактування закладу за програмою медичних гарантій, з начальником управління Південного міжрегіонального департаменту НСЗУ Романом Колонтаєм.

Роман Колонтай розповів детальніше про підготовку закладів до подачі заявки на укладення договору з НСЗУ, навів та проаналізував приклад подачі заявки через smarttender на закупівлю медичних  послуг ПМГ.

Фото УОЗ ОДА

Начальник управління Південного міжрегіонального департаменту НСЗУ надав відповіді на нагальні питання, що поставили учасники зустрічі.

Фото УОЗ ОДА

Хід реформування, оснащення необхідним обладнанням медичних закладів та покращення якості надання медичної допомоги населенню Миколаївської області знаходяться на постійному контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я ОДА.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 623 особи

Надано допомогу 570 особам

Госпіталізовано 170 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку