Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАСеред питань, що сьогодні цікавлять населення – дезінфекція мобільного телефону. Як правильно це робити та наскільки часто? У Міністерстві охорони здоров’я України зазначають, що під час карантину телефон треба очищати кілька разів на день. Спершу потрібно вимкнути ґаджет, від’єднати від нього навушники та зарядку. Далі рекомендується взяти тканину з мікрофібри, злегка намочити її мильною водою, антисептиком або спеціальним засобом для очищення сенсорних екранів. При цьому треба простежити, аби зайва волога не потрапила в порти. Телефон також можна протирати серветками, просоченими 70% розчином ізопропілового спирту. Якщо є чохол – його також варто протерти. Разом із цим МОЗ України нагадує про необхідність ретельно мити руки та намагатися не торкатися обличчя.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 466 осіб

Надано допомогу 443 особам

Госпіталізовано 109 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото  УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку