Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАЗ потеплінням набуло актуальності питання «Чи є мухи переносниками COVID-19?».

Надаючи роз’яснення для населення,Всесвітня організація охорони здоров’я зазначає, що домашні мухи не є переносниками коронавірусу: на даний час немає фактичних даних або інформації, що вказували б на здатність домашніх мух бути переносниками вірусного збудника COVID-19.

У ВООЗ говорять: вірус головним чином поширюється через краплі аерозолю, що утворюється, коли хвора людина кашляє, чхає чи розмовляє. Крім того, зараження можливе в разі контакту з забрудненими поверхнями, після якого людина, не вимивши руки, торкається очей, носа або рота.

Управління охорони здоров’я облдержадміністрації нагадує про необхідність дотримання соціальної дистанції 1,5 м, проведення регулярної дезінфекції поверхонь, до яких часто торкаються люди. Крім того, важливо регулярно й ретельно мити руки.

Ситуація з протидії поширенню коронавірусу у Миколаївській області знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 466 осіб

Надано допомогу 443 особам

Госпіталізовано 109 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото  УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку