Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА«Чи можна заразитися коронавірусом від людини, у якої не спостерігається ніяких симптомів?» - таке питання досить часто хвилює громадян.

Відповідаючи на нього, Всесвітня організація охорони здоров’я зазначає, що у багатьох заражених COVID-19 присутні незначні симптоми (особливо це характерно для ранніх стадій захворювання) та додає: від людини, яка має лише невеликий кашель, а в іншому не відчуває себе хворою, можна заразитися коронавірусом. Деякі дані вказують на можливість зараження від людини з безсимптомним перебігом хвороби. Та наскільки часто це відбувається - поки невідомо. ВООЗ аналізує поточні дослідження з даного питання.

 

Всесвітня організація охорони здоров’я також наголошує: захистити себе і оточуючих в умовах, коли невідомо, хто інфікований, а хто ні, можна завдяки дотриманню елементарних правил. Регулярно й ретельно мийте руки з милом. Тримайтеся на відстані 1,5 метра від оточуючих. Це особливо важливо, якщо поблизу знаходиться людина, яка чхає чи кашляє. Оскільки у деяких інфікованих симптомів може поки не бути або хвороба протікає в легкій формі, підтримання фізичної дистанції з усіма без винятку людьми буде вірним рішенням.

Ситуація з протидії поширенню коронавірусу у Миколаївській області знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 524 особи

Надано допомогу 487 особам

Госпіталізовано 149 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото  УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходыв

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку