Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАТелефонуючи на «гарячу лінію» з питань COVID-19, громадяни запитують про поновлення роботи дитячих садків у рамках послаблення карантинних обмежень.
Міністерство охорони здоров’я України затвердило перелік певних правил, котрих необхідно дотримуватися, аби перебування у закладах дошкільної освіти було безпечним.

Правила для дітей: температурний скринінг (перед прийомом та кожні 4 години); обмеження самостійного доступу до дезінфекторів; навчання заходам безпеки в ігровій формі; гнучкий графік прогулянок та занять; обмеження кількості дітей у групах; максимально можливе дистанціювання; обмежена кількість занять та ігор з фізичним контактом; обмежене одночасне харчування та перебування за одним столом; заборона м'яких іграшок; повна відмова від багаторазових рушників; відмова від килимів з довгим ворсом; використання змінного взуття у приміщеннях; збільшення кількості прогулянок і занять просто неба.
Правила для супроводжуючих осіб: обов'язково маски або респіратори; заборона масових заходів за участю батьків; ранковий прийом та передача дітей в кінці дня на вулиці; батьківські збори - дистанційно.
Правила для працівників: температурний скринінг перед початком зміни; дезінфектор на вході; дезінфекція поверхонь кожні 2 години та після занять; вологе прибирання з дезінфектором в кінці зміни; регулярне провітрювання приміщення; централізований збір використаних засобів індивідуального захисту; недоступність для дітей місць використаних засобами індивідуального захисту; тимчасове відсторонення осіб з груп ризику; миття рук і обробка дезінфектором мінімум що дві години; п'ятиденний запас засобів індивідуального захисту; рідке мило та паперові рушники в санвузлах; утримання від контакту з хворими; самоізоляція при симптомах респіраторного захворювання.
Додаткові вимоги також можуть встановлюватися на місцях.
Як зазначив під час відеоселекторної наради, що відбулася 23 травня, голова обласного штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної НС природного характеру, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби Олександр Ігнатенков, у разі відкриття дитячих садків після зняття карантинних обмежень як персоналу, так і дітям необхідно мати довідку, в якій вказано що дитина або працівник дитячого закладу на момент отримання довідки не був у контакті з інфекційними хворими.
Ситуація з протидії поширенню коронавірусу у Миколаївській області знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 524 особи

Надано допомогу 487 особам

Госпіталізовано 149 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото  УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходыв

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку