Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАУ період поширення коронавірусу важливим заходом безпеки є дезінфекція поверхонь. Всесвітня організація охорони здоров’я зазначає: найголовніше, що слід знати - поверхні легко знезаражуються з використанням звичайних побутових дезінфікуючих засобів, що знищують вірус. За даними досліджень, вірус COVID-19 може зберігати життєздатність до 72 годин на пластмасі і нержавіючій сталі, менше 4 годин - на міді і менше 24 годин - на картоні.

Що стосується дезінфекції автомобіля, то, як рекомендує Міністерство охорони здоров’я України, для цього необхідно розбризкати антисептик на всі поверхні салону, вийти з авто на 5-7 хвилин (поки антисептик висохне), провітрити авто, серветкою з антисептиком протерти поверхні, з якими контактуєш під час поїздки.
Традиційно, не варто забувати про обробку рук спиртовмісним засобом та миття їх водою з милом. Не слід торкатися брудними руками очей, рота та носа.
Ситуація з протидії поширенню коронавірусу у Миколаївській області знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 524 особи

Надано допомогу 487 особам

Госпіталізовано 149 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото  УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходыв

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку