Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАУ середу, 27 травня, за участю заступника голови Миколаївської ОДА Олександра Трайтлі, начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павла Георгієва компанія «PepsiCo» в Україні та благодійний фонд «Благомай» передали понад три тисячі комплектів індивідуального захисту для медичних працівників , а також два багатофункціональні монітори для обласної клінічної лікарні та комплекс сучасного дезінфікуючого прально-сушильного обладнання для міської лікарні №3.  

Усі закуплені засоби індивідуального захисту підходять для захисту в амбулаторних, палатних, лабораторних та інших умовах медичних установ. Новий комплекс дезінфікуючого обладнання буде встановлено у міській лікарні №3, яка є однією з приймаючих лікарень пацієнтів хворих на COVID-19 у місті Миколаєві. Такий комплекс здійснюватиме повний цикл обробки, дезінфекції та стерилізації всіх медичних виробів з текстилю. Монітори пацієнта встановлять в обласній клінічній лікарні.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Лише завдяки злагодженим спільним зусиллям влади, управління охорони здоров'я облдержадміністрації, медичної спільноти Миколаївщини та представників соціально відповідального бізнесу можливе недопущення поширення коронавірусу на території Миколаївської області.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 524 особи

Надано допомогу 487 особам

Госпіталізовано 149 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото  УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходыв

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку