Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА28 травня 2020 року Миколаївська область взяла участь в роботі Міжнародної онлайн-конференції регіонів-партнерів з лікування COVID-2019.
Захід відбувся за ініціативи Народного Уряду провінції Шаньсі Китайської Народної Республіки, з яким облдержадміністрацією укладено Меморандум про встановлення дружніх відносин.
В роботі конференції взяли участь представники урядових інституцій та закладів охорони здоров’я з 8 країн світу: Вірменія, Кенія, Киргизстан, Китай, Таїланд, Україна, Чехія, Японія. Миколаївщина була представлена співробітниками управління охорони здоров’я облдержадміністрації, Миколаївського обласного центру лікування інфекційних хвороб, Миколаївського обласного центру громадського здоров’я, ДУ «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Під час двогодинної дискусії сторони поділилися інформацією щодо епідемічної ситуації, що склалася у власних країнах, та заходів, які вживалися для запобігання поширенню та боротьби з COVID-2019. Лікарі також мали можливість обговорити вузькоспеціалізовані питання, пов’язані із процесом діагностування та лікування хворих на коронавірусну інфекцію.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 524 особи

Надано допомогу 487 особам

Госпіталізовано 149 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото  УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходыв

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку