Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА29 травня з дотриманням карантинних обмежень у режимі відеонаради проведено підсумкову колегію управління охорони здоров’я облдержадміністрації за перший квартал 2020 року, під час якої обговорено та проаналізовано хід реформування спеціалізованої медичної допомоги, роботу в напрямку профілактики та протидії поширенню коронавірусу на Миколаївщині та інші актуальні питання.
Як зазначила заступник начальника управління охорони здоров’я Оксана Черненко, спільними з владою зусиллями медикам вдалося стабілізувати ситуацію щодо захворюваності та протидії поширенню коронавірусу в Миколаївській області. Разом з тим вона підкреслила, що це не привід послаблювати контроль над ситуацією, адже загроза і досі існує, а карантин офіційно подовжено до 22 червня.

Проаналізовано також питання укладання підприємствами охорони здоров’я договорів з Національною службою здоров’я України. За даними офіційного сайту НСЗУ, станом на 28.05.2020, договори на надання послуг укладено з 47 закладами. З них 44 - спеціалізовані заклади (укладено 265 договорів за 27 пакетами), 3 - ЦПМСД (за окремими пакетами послуг). Та є і проблемні питання. Серед таких неукладення договору КНП «Обласний дитячий центр медичної реабілітації» Миколаївської обласної ради з НСЗУ.
Питання, що сьогодні потребують вирішення: дооснащення закладів сучасною медичною технікою, відсутність диференційованого підходу при затвердженні вимог НСЗУ до надавачів послуг – однопрофільних лікарень (затверджені вимоги орієнтовані на багатопрофільні лікарні), доукомплектування медичними кадрами, зміна структури та підвищення ефективності управління, виконання функцій, які не належать до медичних послуг, дублювання послуг як загроза фінансовій спроможності.

Фото УОЗ ОДА

Серед рекомендованих спікером кроків до вирішення проблемних питань - зменшення витрат та збільшення надходжень за рахунок оптимізації ліжкового фонду підприємств охорони здоров'я, перегляду доцільності використання приміщень, впровадження аутсорсингу на підставі договорів, придбання необхідного обладнання та укладання договорів з НСЗУ на максимально можливу кількість пакетів медичних послуг, впровадження платних послуг поза межами пакетів медичних гарантій.

Фото УОЗ ОДА

У ході засідання в.о. директора ДУ «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України», головний державний санітарний лікар Миколаївської області Володимир Клочко розповів про заходи щодо запобігання занесенню та поширенню на території Миколаївської області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCov. Він нагадав присутнім алгоритми співпраці, врегульовані діючим законодавством.

Фото УОЗ ОДА

Завідуюча сектором управління персоналом управління охорони здоров’я Віта Тюлюкіна під час свого виступу доповіла про стан захворюваності на COVID-19 медичних працівників області, аналіз причин та вжиті заходи.
Експерт управління за напрямом «Фтизіатрія», дитячий фтизіатр КНП «Миколаївський регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр» Миколаївської обласної ради Світлана Стригуль доповіла про стан забезпечення доступу населення області до виявлення, діагностики та лікування туберкульозу. Вона акцентувала увагу учасників колегії на необхідності посилити роботу з питань профілактики та раннього виявлення туберкульозу.

Фото УОЗ ОДА

Підводячи підсумки роботи за перший квартал 2020 року, заступник начальника управління охорони здоров’я Оксана Черненко зазначила, що сьогодні у медичній галузі області існують як певні досягнення, так і проблемні питання, що потребують вирішення. Вона подякувала медичним працівникам за їхню працю та побажала успіхів у подальшій роботі.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 524 особи

Надано допомогу 487 особам

Госпіталізовано 149 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото  УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходыв

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку