Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА30 червня за допомогою відеозв’язку відбулося засідання координаційної ради з питань сім’ї і жінок при облдержадміністрації.
У засіданні взяла участь член координаційної ради, головний спеціаліст – обласний акушер-гінеколог управління охорони здоров’я облдержадміністрації Світлана Щербина.  
Порядок денний засідання включав розгляд таких питань: про створення спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та внесення змін до складу міжвідомчої робочої групи щодо запобігання та протидії домашньому насильству при координаційній раді з питань сім’ї і жінок при облдержадміністрації, про стан реалізації регіональної політики з протидії торгівлі людьми та впровадження Національного механізму взаємодії з питань протидії торгівлі людьми з метою надання своєчасної та ефективної допомоги постраждалим, стан виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 113-р «Про затвердження національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року».

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 524 особи

Надано допомогу 487 особам

Госпіталізовано 149 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото  УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходыв

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку