Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАУ КНП «Новоодеська центральна районна лікарня» Новоодеської районної ради з нагоди відзначення Міжнародного дня «Лікарі світу за мир» організовано тематичний захід, в рамках якого відбулося обговорення підписання звернення українських лікарів до лікарів світу.
На підприємстві зазначають, що лікарі, як ніхто інший, усвідомлюють, що збереження миру і людського життя є найвищою цінністю. Професійна спільното Новоодеської ЦРЛ підтримує ініціціативу українських лікарів.
Довідково:

6 серпня відзначається Міжнародний день «Лікарі світу за мир», запропонований організацією «Лікарі світу за запобігання ядерній загрозі». Дата не випадкова: саме 6 серпня, у 1945 році, відбулося бомбардування японського міста Хіросіма.
Міжнародний день «Лікарі світу за мир» є символічним та покликаний нагадати про жахливість війни, трагедій які вона за собою несе. Разом з цим, день служить нагадуванням про важливість збереження миру у світі, про те, що людське життя - найбільша цінність, яку потрібно берегти.
Лікарі є тими людьми, які не з чуток знають що таке збереження здоров’я та порятунок життя, адже в цьому полягає їхня основна місія. Тому, в Міжнародний день «Лікарі світу за мир» люди у білих халатах згуртовуються, аби закликати усіх до миру та взаєморозуміння.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 571 особа

Надано допомогу 536 особам

Госпіталізовано 190 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото  УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини