Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАФахівці управління охорони здоров’я облдержадміністрації та КНП «Миколаївський обласний центр громадського здоров’я» долучилися до відеоконференції, що відбулася 7 серпня за участю представників Інтервенційної епідеміологічної служби (програми підготовки з польової епідеміології) Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України».

Темою відеоконференції, зокрема, стала поточна ситуація з COVID-19 в Україні (станом на серпень 2020 року). Серед іншого надана інформація щодо показників захворюваності у регіонах, госпіталізації, вікового розподілу хворих на коронавірус, кількості проведених досліджень та ін. Виявлено тенденції щоденної реєстрації нових підтверджених випадків COVID-19.
Також обговорено такі питання як збільшення охоплення та своєчасності антиретровірусної терапії для ВІЛ-позитивних людей в Україні у 2018 році та тривожні тенденції гострих бактеріальних менінгітів серед дітей в Україні з 2016 по 2019 рр.
Доповідачі відповіли на запитання, що надійшли до них із зазначених тем. Учасникам від регіонів надано необхідні рекомендації.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 571 особа

Надано допомогу 536 особам

Госпіталізовано 190 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото  УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини