Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАЯк зазначає Міністерство охорони здоров’я України, Центральна комісія з ТЕБ та НС поділила регіони за рівнем поширення епідемічної небезпеки COVID-19 на «зелену», «жовту», «помаранчеву» та «червону» зони.
 Обмеження відповідно до зони, визначеної для кожного конкретного району чи міста, почали діяти на місцях 3 серпня. Вони будуть переглядатись щотижня у залежності від епідемічної ситуації.
«У поділі на зони поширення епідемічної небезпеки COVID-19 все чітко систематизовано, там немає людського фактора. Є цифри, які відображають реальну небезпеку в тому чи іншому регіоні», - підкреслив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Визначення регіону або міста до будь-якої із зон відбувається на основі 4-х показників:
- середньої кількості тестувань протягом останніх семи днів (не менш 24 на 100 тисяч населення);
- коефіцієнту зайнятості ліжок (не більше 50% ліжко-місць);
- коефіцієнту виявлення випадків (не більше 11%);
- показника зростання кількості випадків (не більше ніж 10%).
Якщо впродовж 5 днів у регіоні спостерігатиметься перевищення одного із визначених показників, приймається рішення щодо зміни рівня його епідеміологічної небезпеки.
Перехід регіону з однієї зони небезпеки в іншу можливий при погіршенні ситуації протягом 5 днів поспіль. У разі покращення показників протягом 3 днів район чи місто може повернутись у зону з меншим рівнем небезпеки.
Управління охорони здоров’я облдержадміністрації наголошує: поширення коронавірусу на території Миколаївської області залежить від кожного з нас. Тому необхідно обов’язково дотримуватися основних запобіжних заходів для захисту від коронавірусної інфекції. Регулярно мийте руки з милом, обробляйте їх антисептиком, дотримуйтеся дистанції в 1,5 м у громадських місцях, не торкайтеся руками очей, носа і рота. Дотримуйтеся правил респіраторної гігієни: при кашлі та чханні прикривайте рот і ніс серветкою або згином ліктя, відразу викидайте серветку в контейнер для сміття з кришкою і обробляйте руки спиртовмісним антисептиком або мийте їх водою з милом.
При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю.
Пам’ятайте, що в Україні і надалі діють загальні правила карантину: використання масок, дезінфекція рук та дотримання соціальної дистанції.
Ситуація з протидії поширенню коронавірусу у Миколаївській області знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 571 особа

Надано допомогу 536 особам

Госпіталізовано 190 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото  УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини