Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАРадіоактивний газ радон відомий людству трохи більше ста років. Уперше цим елементом зацікавилися на початку ХХ століття П’єр і Марія Склодовська-Кюрі.
Вплив радону на організм виявився настільки серйозним, що уряди багатьох країн, серед яких і Україна, наразі законодавчо регулюють допустиму кількість цього газу в житлових і громадських приміщеннях.


Радон – це хімічний елемент, що має позначення Rn-222, № 86 періодичної системи хімічних елементів Д. І. Менделєєва. Радон легко розчиняється у воді, а ще краще — в жирових тканинах живих організмів.
Як зазначає Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України, основним органом через який проникає радон до нашого організму є легені. Саме їм радон завдає найбільшої шкоди. Вчені з’ясували, що саме газ радон є другою найпоширенішою причиною раку легень після куріння.
Але радон і його продукти розпаду вражають не тільки легені людини. З’ясовано, що газ радон негативно впливає на імунні, статеві та кровотворні клітини.
Ураження радоном може призвести до втрати природної захищеності людського організму, що, природно, провокує розвиток найрізноманітніших захворювань.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 571 особа

Надано допомогу 536 особам

Госпіталізовано 190 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото  УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини