Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАІсторія КНП «Миколаївський обласний будинок дитини» Миколаївської обласної ради - це 100 років турботи про малюків, залишених без батьківського піклування; тисячі дитячих доль, надій та сподівань.
Усі труднощі та біди суспільства протягом сторіччя впливали і на життя закладу: на зміст його роботи, формування контингенту дітей, умови їх утримання. Як зазначають в КНП, за 100 років у країні не зникла потреба у закладах такого типу, бо від несподіваних негативних подій у житті не застрахований ніхто. Працівники будинку дитини – це саме ті люди, які у таких випадках приходять на допомогу: доглядають за малюками, лікують їх, навчають, виховують та, за можливістю, влаштовують у родини.
Робота в КНП «Миколаївський обласний будинок дитини» - нелегка та відповідальна. У колективі будинку дитини 58 осіб працювали та працюють в КНП більше 25 років. З них: медсестра Смутченко Л.А. - 48 років, медсестра Корецька А.І. - 45 років, молодші медсестри Павленко Н.П. та Моісеєва О.П. - 43 роки, медсестра Тонконогова З.М. - 42 роки, кухар Пінчукова А.І. - 40 років, головний лікар Литвинова О.І. - 37 років, медсестра Хіщенко А.В. та молодша медсестра Кравчук Л.І. - 35 років, медсестри Калмиш Г.К. та Фомінова Л.М. - 32 роки, медсестра Єрмак З.В., комірник Сухаренко Л.Є. та донорська сестра Александровська Т.С. - 30 років.


КНП «Миколаївський обласний будинок дитини» Миколаївської обласної ради поступово та невпинно реформується. Зараз він є сучасним закладом з професійним персоналом, що безкоштовно надає медичні та педагогічні послуги не тільки дітям, залишеним без батьківського піклування, а й малюкам з особливими потребами із родин Миколаєва і області.
Протягом 100 років будинок дитини є для дітей надійним захистом від життєвих негараздів, теплою та затишною домівкою.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Screenshot 4ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ! 

ПОДОЛАЄМО ПАНДЕМІЮ COVID-19 РАЗОМ!

Переходьте за посиланням, реєструйтеся та

долучайтеся до команди небайдужих громадян.

Будемо здорові!

 

sars

Фото  УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 503 особи

Надано допомогу 476 особам

Госпіталізовано 178 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини