Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото  УОЗ ОДА20 та з 23 по 27 листопада Миколаївський обласний центр громадського здоров’я закликає протестуватися на ВІЛ та гепатит С.
Близько 1 мільйона українців не знають, що мають у своєму організмі вірус гепатиту С. Ще 60 тисяч — не знають про свій ВІЛ-позитивний статус.
«Європейський тиждень тестування проводиться задля того, аби привернути увагу людей до таких небезпечних захворювань як ВІЛ та вірусні гепатити, а також протестувати якомога більше людей на ці захворювання. Не зволікайте, знайдіть 15 хвилин, щоб перевіритися на ВІЛ та вірусний гепатит», - зазначає начальниця Миколаївського обласного центру громадського здоров’я Оксана Баланська.
Вчасне виявлення вірусів в організмі дозволить зменшити шкоду, заподіяну вашому здоров’ю. Адже чим раніше вірус знайдено, тим раніше людина стає під медичний нагляд і розпочинає лікування.
Наразі ВІЛ вилікувати повністю неможливо. Натомість сучасна АРВ-терапія гарантує повноцінне та здорове життя усім людям, що мають ВІЛ.
Гепатиту С можна позбутися повністю за 3 або 6 місяців. Держава закуповує якісні та безпечні ліки, які може отримати кожен хворий на гепатит С. Цього року в Україні є 29 815 курсів для лікування вірусного гепатиту С. У Миколаївській області ліки від гепатиту С можна отримати в КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб» за адресою: вул. Космонавтів, 43.
В рамках Європейського тижня тестування на Миколаївщині здати тест на ВІЛ та гепатит С можна 20 листопада та з 23 по 27 листопада 2020 року з 9.00 до 15.00 за адресою: вул. Садова, 18/6 (в приміщенні Миколаївського обласного центру громадського здоров'я).
Довідково:


Європейський тиждень тестування (http://www.testingweek.eu/home?AspxAutoDetectCookieSupport=1) було запроваджено у 2013 році. Мета ініціативи – збільшити кількість тестування на ВІЛ і вірусні гепатити та підвищити обізнаність людей про переваги раннього тестування на ці захворювання.
Вже 8 рік поспіль тиждень тестування проходить у країнах Європи. 6 рік — до ініціативи крім тестування на ВІЛ включено тестування на вірусні гепатити В та С.
Другий рік поспіль Європейський тиждень тестування проходить двічі на рік – у травні та у листопаді.
Більше про ВІЛ та вірусні гепатити можна дізнатися тут: https://prozdorovia.in.ua/.
Карта лабораторій, які тестують на вірусні гепатити: https://www.phc.org.ua/kontrol-zakhvoryuvan/virusni-gepatiti/mapa-zoz-yaki-nadayut-poslugi-z-diagnostiki-ta-likuvannya-vg.
Як перевіритися на гепатит С і що робити далі: https://phc.org.ua/news/virusniy-gepatit-c-yak-pereviritis-i-scho-robiti-dali.

Screenshot 4ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ! 

ПОДОЛАЄМО ПАНДЕМІЮ COVID-19 РАЗОМ!

Переходьте за посиланням, реєструйтеся та

долучайтеся до команди небайдужих громадян.

Будемо здорові!

 

sars

Фото  УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 503 особи

Надано допомогу 476 особам

Госпіталізовано 178 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини