Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото  УОЗ ОДАЗ початку пандемії Первомайську центральну районну лікарню було визначено одним із закладів першої лінії для госпіталізації пацієнтів з коронавірусною хворобою.
У цьому році лікарня отримала майже 12 млн грн від НСЗУ, 3 млн грн з державного бюджету на доплати у розмірі до 300% до заробітної плати медичним працівникам. З обласного бюджету - 1 млн грн на медичні вироби, 550 тис грн на медикаменти та медичні вироби та 190 тис грн на засоби індивідуального захисту.
Про це під час онлайн-брифінгу повідомив Віктор Готка головний лікар КНП «Первомайська центральна районна лікарня».
На сьогоднішній день в Первомайській центральній районній лікарні для надання допомоги хворим на COVID-19 розгорнуто 61 ліжко, з них 41 обладнано кисневими точками та 18 кисневими концентраторами. Найближчим часом планується введення в експлуатацію додатково ще 30 точок з киснем та 5 концентраторів. Також наразі проводяться узгоджувальні дії з НСЗУ щодо розгортання ще 29 ліжок у лікарні.
В лікарні працює 251 співробітник враховуючи технічний персонал, з них задіяні безпосередньо у наданні допомоги хворим на COVID-19 33 лікарі, 68 медичні сестри, 53 санітарки та 12 осіб немедичного персоналу.
Віктор Готка розповів, що більшість з лікарів стаціонарних відділень та поліклініки переведені лікарями інфекціоністами у відділення для надання допомоги хворим на COVID-19, також у ці відділення переведені медичні сестри та санітарки.
Лікарня має інфекційне відділення з мельцеровськими боксами. Такі бокси представляють собою ізольовані приміщення з окремими входами з вулиці, медперсонал входить у бокс до пацієнта через спеціальний шлюз з коридору. Це дозволяє забезпечити ізоляцію пацієнтів з інфекційним захворюванням. Враховуючи ці критерії Первомайську центральну районну лікарню віднесено до першої лінії для госпіталізації пацієнтів з COVID-19.

Screenshot 4ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ! 

ПОДОЛАЄМО ПАНДЕМІЮ COVID-19 РАЗОМ!

Переходьте за посиланням, реєструйтеся та

долучайтеся до команди небайдужих громадян.

Будемо здорові!

 

sars

Фото  УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 543 особи

Надано допомогу 513 особам

Госпіталізовано 172 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини