Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

 

25-26 лютого в Національній медичній академії післядипломної освіти (НМАПР) ім.П.Л.Шупика відбулася науково-практична конференція "Проблемні питання лікування дітей", присвячена нагальним питанням педіатрії, за участю заступників начальників обласних управлінь охорони здоров’я з материнства і дитинства, обласних педіатрів, обласних дитячих хірургів, головних лікарів обласних дитячих лікарень.

 

Серед тем, які протягом двох днів обговорювали фахівці: "Реорганізація допомоги дітям та матерям в Україні: проблеми та перспективи", "Сучасні підходи до організації проведення обов'язкових медичних оглядів дітей віком від 3 до 17 років", "Сучасний перебіг та підходи у лікуванні пандемічного грипу у дітей", "Обґрунтування змін до національного календаря щеплень у дітей", "Епідеміологічна ситуація з дитячого туберкульозу в Україні та удосконалення протитуберкульозної роботи серед дитячого населення" та багато ін.
В рамках конференції відбулася робоча нарада з Міністром охорони здоров'я України Василем Князевичем. Звертаючись до педіатричної служби, міністр зазначив, що від якості її роботи залежить стан здоров'я, з яким діти входять в доросле життя. Знаючи весь перелік та глибину проблем педіатрів, міністр висловив переконання, що незворотні зміни, які очікують систему охорони здоров'я, торкнуться в першу чергу первинної ланки. Вже прийнятий закон по реформі первинки. На жаль, багато хороших і правильних кроків загальмувалося через економічну кризу", - підкреслив міністр, додавши, що не полишає надії протягом 3 років запровадити інститут сімейного лікаря. Сімейний лікар повинен стати центральною фігурою системи охорони здоров'я, мати службове житло, службову машину та достойні соціальні гарантії. Василь Князевич закликав педіатрів до професійного зростання та запропонував серйозно вивчити можливі плюси і мінуси професії сімейного лікаря, аби свідомо ставати на шлях перепрофілювання.
Під час спілкування з педіатрами піднімались також питання материнської та малюкової смертності, імунопрофілактики та важливості пропаганди здорового способу життя серед дітей та підлітків.
Від Миколаївщини участь у конференції взяла делегація у складі 11 чоловік, на чолі із заступником начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації з материнства і дитинства І. Шамрай, обласним педіатром Н. Кравцовою, головним лікарем обласної дитячої лікарні Д. Гоцуляком.


 

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 618 осіб

Надано допомогу 592 особам

Госпіталізовано 159 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Грудень 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку