Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

29 березня 2013 року до приймального відділення 4 міської лікарні поступила хвора З., 41 рік, з попереднім діагнозом «пневмонія». У зв’язку з важкістю стану пацієнтка терміново госпіталізована до реанімаційного відділення лікарні. В ході лікування консультована обласними спеціалістами.  З анамнезу відомо, що прояви хвороби почалися з січня 2013 року, за медичною допомогою не зверталася, лікувалася самостійно.     7 квітня на фоні інтенсивного лікування стан різко погіршився. 8 квітня на фоні тяжкої кардіальної патології та поліорганної недостатності пацієнтка померла. Вірусна природа захворювання, яка привела до смерті хворої, не підтверджена.

07.04.2013 до реанімаційного відділення Миколаївської обласної лікарні госпіталізована хвора С., 1972р.н. у вкрай важкому стані. Проведені обстеження та консультації обласних спеціалістів з залученням професора кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Одеського медичного університету. З анамнезу відомо, що прояви хвороби почалися з кінця лютого 2013 року, за медичною допомогою не зверталася, лікувалася самостійно.     12 квітня на фоні хронічної патології системи дихання та поліорганної недостатності пацієнтка померла. Вірусна природа захворювання, яка привела до смерті хворої,  не підтверджена.

12 квітня 2013 року відбулась зустріч начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Хотіної С.Г. та начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Дергунової Л.Ю. з педагогічним колективом начального закладу ЗОШ № 22, на якій була дана вичерпна інформація, запропоновано додаткове обстеження вчителів та дітей при потребі.

top all hotlines 02

Доступні ліки

dostupni liky

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я
у вересні 2017 року

Останні новини


Анонс подій

  • Запрошуємо на обстеження!

    13 квітня в рамках Всеукраїнського дня меланоми з 8.00 до 19.00 запрошуємо на прийом до лікаря та обстеження до обласного шкірно-венерологічного диспансеру, який знаходиться за адресою: вул. Радісна, 2а (поліклінічне відділення, каб....

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку