Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

16 квітня 2013 у ряді електронних засобів масової інформації із посиланням на канал ТВi було оприлюднено  повідомлення про те, що нібито в порушення інтересів держави Міністерством охорони здоров'я України було придбано 216 нових медичних автомобілів Peugeot Boxer. Це повідомлення містило неправдиву інформацію про те, що «за кожну автівку МОЗ на чолі з Раїсою Богатирьовою віддав ТОВ «КРАС» 649 тисяч гривень, натомість, експерти оцінили машину з усім наявним у ній обладнанням у 465 тисяч».
Дана інформація є неправдивою тому, що за час перебування Р. Богатирьової на посаді Міністра охорони здоров'я України Міністерство охорони здоров'я не робило жодної закупівлі автомобілів швидкої допомоги. Втім, автомобілі, котрі зазначалися в матеріалах ЗМІ, були закуплені ще до призначення Р. Богатирьової на посаду Віце-прем'єр-міністра України - Міністра охорони здоров'я Указом Президента України 89/2012 від 14 лютого 2012 року (http://www.president.gov.ua/documents/14475.html ).
Документацію конкурсних торгів на виконання бюджетної програми КПКВ 231380 «Розвиток служби екстреної медичної допомоги (придбання медичного автотранспорту) у Вінницькій, Дніпропетровський, Донецькій областях та місті Києві» затверджено 23 серпня 2011 р. протоколом №42 засідання Комітету з конкурсних торгів МОЗ України.
25 серпня 2011 року було розпочато процедуру відкритих торгів на предмет закупівлі.
26 жовтня 2011 року відбулося розкриття тендерних пропозицій. За результатами акцептовано пропозицію ТОВ «Крас».
29 листопада 2011 року з ТОВ «Крас» укладено договір про закупівлю 216 одиниць автомобілів швидкої медичної допомоги на суму 649 800 грн. за одиницю.
23 грудня 2011 року МОЗ України в особі Голови Комітету з конкурсних торгів МОЗ України Г.М. Калішенко уклала з ТОВ «Крас» додаткову угоду, згідно з якою передбачено попередню оплату по договору у сумі 100%, а також забезпечення поставки товару протягом 90 календарних днів з дня надходження коштів. А вже 26 грудня 2011 було перераховано 100% передоплату по договору на загальну суму 140 356 800 грн.
Незважаючи на отримання коштів, постачальник не виконав умови договору та не поставив жодного автомобілю швидкої медичної допомоги у зазначений термін, що з'ясувалося вже після призначення Р. Богатирьової на посаду Віце-прем'єр-міністра України - Міністра охорони здоров'я України.
За ініціативи Міністра охорони здоров'я України Раїси Богатирьової Державним українським об'єднанням «Політехмед» на захист державних інтересів за несвоєчасну поставку автомобілів для екстреної швидкої медичної допомоги тип В було здійснено нарахування пені та штрафу у розмірі 27 350 082,00 грн. і звернення до Господарського суду м. Києва з позовною заявою про стягнення грошових коштів (штрафних санкцій).
Господарським судом м. Києва прийнято рішення про стягнення з ТОВ «Фірма «Крас» штрафних санкцій у розмірі 27 350 082,00 грн.
Постановою Державної виконавчої служби України за заявою Міністерства охорони здоров'я 07.03.2013 відкрито виконавче провадження ВП № 36962630 про примусове стягнення з Фірми «КРАС» у формі Товариства з обмеженою відповідальністю на користь Міністерства охорони здоров'я України штрафні санкції (пеню) за невиконання зобов'язання за договором у сумі 27 350 082, 00 грн.
У зв’язку із вищезазначеним, просимо редакцію, яка розмістила неправдиву інформацію, або надати до Міністерства охорони здоров’я  підтвердження того, що  «за кожну автівку МОЗ на чолі з Раїсою Богатирьовою віддав ТОВ «КРАС» 649 тисяч гривень, натомість, експерти оцінили машину з усім наявним у ній обладнанням у 465 тисяч», або, якщо редакція не має доказів того, що ці опубліковані нею відомості відповідають дійсності,  то невідкладно опублікувати у своєму Інтернет-виданні наступне спростування та принести  вибачення Міністру охорони здоров’я Раїсі Богатирьовій:
«Нашим виданням було оприлюднено неправдиву інформацію «за кожну автівку МОЗ на чолі з Раїсою Богатирьовою віддав ТОВ «КРАС» 649 тисяч гривень, натомість, експерти оцінили машину з усім наявним у ній обладнанням у 465 тисяч».
Дана інформація є недостовірною тому, що за час перебування Р. Богатирьової на посаді Міністра охорони здоров'я України Міністерство охорони здоров'я не робило жодної закупівлі автомобілів швидкої допомоги. Втім, автомобілі, котрі зазначалися в матеріалах ЗМІ, були закуплені ще до призначення Р. Богатирьової на посаду Віце-прем'єр-міністра України - Міністра охорони здоров'я Указом Президента України 89/2012 від 14 лютого 2012 року (http://www.president.gov.ua/documents/14475.html ). Редакція інтернет-видання «Українська правда» просить вибачення у Міністра охорони здоров’я України  Р.Богатирьової за оприлюднення неправдивої інформації щодо неї».
Звертаємо увагу на те, що канал ТВі вже зняв зі свого сайту неправдиве повідомлення щодо Міністра охорони здоров'я України Раїси Богатирьової, і пропонуємо ЗМІ, котрі розповсюдили неправдиве повідомлення, опублікувати наступне спростування даної неправдивої інформації щодо Міністра охорони здоров'я України Раїси Богатирьової.

Прес-служба МОЗ України

top all hotlines 02

Доступні ліки

dostupni liky

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я
у вересні 2017 року

Останні новини


Анонс подій

  • Запрошуємо на обстеження!

    13 квітня в рамках Всеукраїнського дня меланоми з 8.00 до 19.00 запрошуємо на прийом до лікаря та обстеження до обласного шкірно-венерологічного диспансеру, який знаходиться за адресою: вул. Радісна, 2а (поліклінічне відділення, каб....

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку