Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

20.04.13р. о 18.55 до Миколаївської обласної дитячої лікарні у супроводі батька звернувся хлопчик 11 років з приводу черепно-мозкової травми. Після надання невідкладної допомоги дитину було госпіталізовано на нейрохірургічне ліжко ортопедо-травматологічного відділення. 21.04.13р. біля 9 години ранку у зв’язку з погіршенням стану на базі обласної лікарні хлопчику було проведено комп’ютерну томографію. Враховуючи її результат, терміново був викликаний лікар-нейрохірург дитячий та о 10.10 дитину було прооперовано. В післяопераційному періоді в умовах реанімаційного відділення Миколаївської обласної дитячої лікарні хлопчику проводилась інтенсивна терапія з приводу післятравматичного набряку мозку. Фахівці лікарні в телефонному режимі проводили консультації із спеціалістами інституту нейрохірургії та лікарні «ОХМАТДИТ» м.Києва. На жаль на тлі проведення інтенсивної терапії у дитини розвинулась недостатність серцево-судинної та дихальної систем, внаслідок якої на третю добу після операції хлопчик помер.

Інформація, яка поширюється ЗМІ (завдяки некомпетентності джерела інформації, яке, окрім іншого, в порушення закону розповсюдило особисті дані пацієнта) про нібито ненадання медичної допомоги дитині, не відповідає дійсності.

top all hotlines 02

Доступні ліки

dostupni liky

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я
у вересні 2017 року

Останні новини


Анонс подій

  • Запрошуємо на обстеження!

    13 квітня в рамках Всеукраїнського дня меланоми з 8.00 до 19.00 запрошуємо на прийом до лікаря та обстеження до обласного шкірно-венерологічного диспансеру, який знаходиться за адресою: вул. Радісна, 2а (поліклінічне відділення, каб....

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку