oblzdrav@mk.gov.ua
    +38(0512)378-919

oblzdrav

VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter

Прес-служба управління охорони здоров’я облдержадміністрації надає роз’яснення стосовно інформації, розміщеної в Інтернет виданнях щодо закупівлі газу обласним онкологічним диспансером на 2013 рік.

Миколаївським обласним онкологічним диспансером дійсно була проведена процедура закупівлі природного газу у одного учасника торгів - ПАТ «Миколаївгаз» по причині відсутності конкуренції на послуги, які можуть бути надані тільки певним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи. Відповідно до протоколу переговорів та звіту про результати проведення процедури в одного учасника, визначено об’єм поставки природного газу 330 000 кубів на орієнтовну вартість 1 870 000 грн. В результаті проведеної процедури укладено договір з ПАТ «Миколаївгаз» на поставку 330 000 кубів природного газу на загальну вартість 1 635 100 грн., у тому числі на період тимчасового кошторису 198 200 грн., що відповідає сумі кошторисних призначень на 2013 рік та зареєстровано органами Казначейства. Таким чином, вартість 1000 кубів природного газу на момент укладання договору складає 4 717,30 грн. з ПДВ, при цьому під час формування видатків на оплату природного газу також враховано коефіцієнт очікуваного споживання цін на природний газ на рівні 1,06, що відповідає вимогам Постанови КМУ від 29.04.2006 № 605. Таким чином, кінцева ціна згідно п.7 звіту про результати проведення процедури закупівлі у одного учасника є орієнтовною і не відповідає фактичній сумі укладеного договору. Крім цього, в результаті технічної помилки у звіті термін поставки визначений не вірно. Правильним вважати термін поставки: січень-грудень 2013 рік, так як договір укладено на рік.

Прес-служба звертає увагу ЗМІ, що «Вісник державних закупівель» не оприлюднює суму укладеного договору, а тільки його орієнтовну вартість до початку процедури відкриття. Тому висновки, зроблені на підставі попередніх даних є необґрунтованими, як в цьому випадку, так і в інших.

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 705 осіб

Надано допомогу - 636 особам

Госпіталізовано - 219 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Серпень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку