oblzdrav@mk.gov.ua
    +38(0512)378-919

oblzdrav

VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter

Управління охорони здоров’я облдержадміністрації надає інформацію щодо висвітлених в інтернет - виданні результатів ревізії фінансово – господарської діяльності Жовтневої центральної районної лікарні за період 2010-2012 роки, проведеною Державною фінансовою інспекцією в Миколаївській області.

Дійсно, за ревізуємий період в даному закладі виявлено фінансових порушень на загальну суму 316,7 тис.грн., з яких значну частину складають порушення при нарахуванні та виплаті заробітної плати медичним працівникам закладу. По кожному виявленому факту порушень закладом надано пояснення та інформацію про стан усунення.

Зокрема, ревізією дотримання законодавства при встановленні посадових окладів,  в порушення вимог  п.2.4.5 та п.2. Додатку 3 Наказу МОЗ України від 05.10.2005 № 308/519 «Про впорядкування умов оплати праці працівникам закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення» протягом визначених періодів, медичним працівникам приймального відділення лікарні було збільшено посадові оклади на 15%, що призвело до зайвого нарахування заробітної плати на загальну суму 96,8 тис.грн. та відповідно надлишкового перерахування до державних цільових фондів коштів на суму 35,1 тис. грн.

За інформацією закладу збільшення працівникам посадових окладів на 15% відбулось  внаслідок невірного трактування відповідальними посадовими особами визначення назви надбавки. Зокрема, надбавку за складність та напруженість в роботі, яку вирішено провести згідно протоколу загальних зборів колективу в межах фонду оплати праці, фактично проведено як  доплату за шкідливі умови праці, що в даному відділенні не передбачена.

Наказом головного лікаря від 18.02.2013 № 67 посадову особу, що допустила дані порушення притягнено до дисциплінарної та матеріальної відповідальності.

Крім того, перевіркою виявлено факти необґрунтованої оплати праці сумісникам закладу. Посадову особу, призначену відповідальною за обліком роботи працівників сумісників наказом головного лікаря   від 18.02.2013 № 67  притягнено до дисциплінарної та матеріальної відповідальності.

Порушення, які виявлено під час ревізії при встановленні матеріальної допомоги на оздоровлення медичним працівникам усунуто в ході ревізії, шляхом рознесення по особових рахунках працівників лікарні на утримання надлишково виплачених сум.

Також, під час ревізії встановлено понаднормативне списання палива на два автомобіля на суму 10,7 тис.грн. Вказане відбулося внаслідок застосування норм, визначених лікарнею шляхом фактичного заміру, а не норм визначених наказом Міністерством транспорту України від 10.02.1998 № 43 «Норми витрат палива і мастильних матеріалів на автомобільному транспорті».  Згідно наказу головного лікаря від 18.02.2013 № 67 особу відповідальну за встановлення норм на автомобільний транспорт притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності.

Виявлене безпідставне завищення добових норм харчування відшкодовано відповідальною особою під час ревізії.

Щодо інших виявлених фінансових порушень на сьогодні закладом  приймаються міри по їх повному усуненню.

Управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації заплановано винесення результатів ревізії фінансово – господарської діяльності Жовтневої центральної районної лікарні на розгляд колегії управління, де будуть прийняті відповідні рішення щодо роботи  закладу.

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 705 осіб

Надано допомогу - 636 особам

Госпіталізовано - 219 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Серпень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку