Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАУспішне проведення вакцинації є пріоритетом суспільства.

Відповідно до наказу МОЗ України від 11 березня № 443 публічні і громадські діячі, які готові власним прикладом популяризувати вакцинацію проти коронавірусної хвороби, можуть заповнити спеціальну анкету онлайн і претендувати на щеплення залишками доз вакцин від COVID-19.


Дізнатися, хто може бути залучений до вакцинальної сесії можна за посиланням.

Детальніше...  

глав   12 березня під головуванням заступника начальника управління охорони здоров'я облдержадміністрації Оксани Черненко та заступника начальника управління - начальника відділу надання медичної допомоги матерям та дітям Олега  Бабіна відбулася селекторна нарада управління.

Детальніше...  

На Миколаївщині розпочато перший тур додаткової імунізації проти поліомієліту. Додаткова трьохтурова імунізація розпочалася одночасно по всій Україні та відбувається тільки у медичних закладах, де є стаціонарні або мобільні кабінети щеплень. Про це йшлося 22 жовтня під час робочої зустрічі заступника начальника УОЗ ОДА Наталі Кравцової, обласного позаштатного імунолога Тетяни Оськіної з особами, відповідальними за турову імунізацію на Миколаївщині.

Детальніше...  

Пріоритетним напрямком реформування галузі охорони здоров’я є наближення медичної допомоги до населення. Яскравий приклад – відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини №4 центру первинної медико-санітарної допомоги №1, яке відбулось 22 жовтня за участю Миколаївського міського голови Юрія Гранатурова, начальника УОЗ Миколаївської міської ради Лариси Дергунової, головного лікаря та медпрацівників ЦПМСД №1.

Детальніше...  

Сьогодні відбувся офіційний старт додаткової трьохтурової імунізації проти поліомієліту в Україні за участі заступника Міністра охорони здоров’я України Ігоря Перегінця, головного дитячого імунолога м. Києва Федора Лапія, діток з батьками, які прийшли вакцинуватися, та представників медіа.

Детальніше...  

19 жовтня заступник голови облдержадміністрації Оксана Янішевська та начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Маргарита Капуста з робочим візитом відвідали обласний шкірно-венерологічний диспансер.

Детальніше...  

20 та 29 жовтня, 5, 12, 19 листопада в обласному онкологічному диспансері проводитиметься «День відкритих дверей».
Консультативний прийом громадян лікарями хірургами онкологами-мамологами буде проводитись в поліклінічному відділенні облонкодиспансеру, в кабінетах № 13 та № 15.
Години роботи лікарів онкологів-мамологів в поліклінічному відділенні: з 9.00 до 15.00.
Години роботи мамографічного кабінету: з 10.00 до 15.00.
Години роботи кабінету ультразвукової діагностики (УЗД): з 9.00 до 14.00.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДА

Screenshot 2

Фото

 

До уваги ЗОЗ, що перебувають у сфері управління міністерств та відомств України, приватних закладів та ФОПів, які провадять господарську діяльність з медичної практики!

Переглянути

 

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 760 осіб

Надано допомогу 671 особі

Госпіталізовано 258 осіб

За минулу добу детальніше

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини