Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

З метою поліпшення в області стану медичного забезпечення під час проведення АТО на Сході України у Миколаївській області проводиться низка навчальних заходів з відпрацювання комплексної взаємодії служб цивільного захисту органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, територіальних управлінь міністерств та відомств, волонтерських та громадських організацій області, які залучаються до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій і терористичних актів. У районах та містах області проводяться спеціалізовані медично-волонтерські навчання з моделюванням випадків масового ураження людей під час терористичних актів. Навчання мають на меті перевірити готовність органів управління та сил цивільного захисту, підрозділів спеціалізованих служб цивільного захисту (медичної служби, аварійно-рятувальної служби та служби охорони громадського порядку), з’ясувати проблемні питання, що виникли під час навчання, визначити основні напрямки роботи з удосконалення дій органів управління та сил функціональної підсистеми медичного, біологічного та психологічного захисту населення з надання медичної допомоги у разі масового ураження людей під час терористичних актів.

Посібник "Домедична допомога в умовах бойових дій", розроблений Українським науково-практичним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України, доступний для завантаженя у форматах .pdf та .fb2

Навчальні відеоматеріали з надання екстреної медичної допомоги доступні на сторінці МОЗ в YouTube.

 

Cпікер від керівництва навчаннями

Самойлов Андрій Леонідович

(0512) 24-31-56

Контактна особа для спілкування з журналістами

Багрянцев Юрій Миколайович

(0512) 67-41-56

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 562 особи

Надано допомогу 492 особам

Госпіталізовано 178 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку