Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАВ обласній дитячій лікарні 16 серпня пройшли гарнізонні тактико-спеціальні навчання з особовим складом Миколаївського міського гарнізону оперативно-рятувальної служби.

Хірургічних комплекс, який став об’єктом для відпрацювання, має сім поверхів. В нічний час тут може перебувати до 510 хворих дітей з батьками та понад 85 чоловік персоналу. Виникнення пожежі на території медичного закладу може призвести до травмування значної кількості людей. Саме тому й проведено тренування, основною метою якого стало відпрацювання алгоритму дій адміністрацією об’єкту та підпорядкованими підрозділами Миколаївської Служби порятунку по ліквідації наслідків пожежі.
Згідно з затвердженим алгоритмом дій в умовній ситуації (нібито на шостому поверсі у відділенні онкогематології сталася пожежа) було сповіщено керівний склад та персонал лікарні, для цього задіяли злагоджену ланку сповіщення. За легендою пожежа захопила дві палати та створила серйозне задимлення в інших приміщеннях відділення, у полоні вогню знаходилися три пацієнти. Через щільне задимлення та високу температуру від горіння не вдалося вивести в безпечну зону 2 хворих із палат хірургічного відділення, а також із суміжних палат, де відрізаними від шляхів евакуації залишилося 3 співробітника.
Силами оперативно-рятувальних підрозділів проведено евакуацію постраждалих за допомогою автодрабини та сходами. Крім того, одного умовного потерпілого евакуйовано за допомогою альпіністського спорядження, через вікно палати на шостому поверсі. Одночасно з цим проведено заходи по гасінню умовної пожежі та подано стволи на захист суміжних приміщень, а також 5 та 7 поверхів. Координацію заходів здійснював штаб на пожежі.
Персонал відділень лікарні евакуював відвідувачів (діти з батьками), хворих, які знаходяться на стаціонарному лікуванні.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Варто відзначити, що персонал лікарні діяв чітко та злагоджено під час евакуації хворих і відвідувачів лікарні, надав всю необхідну допомогу умовно постраждалим від пожежі.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Під час проведення рятувальної операції будівлю було огороджено червоними стрічками, а територію охороняли поліцейські, чергували патрульні для забезпечення безпеки людей, які знаходяться на території обласної дитячої лікарні.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

За оцінкою керівництва лікарні, евакуаційні заходи проведено на належному рівні.

Фото УОЗ ОДА

Screenshot 2

Фото

 

До уваги ЗОЗ, що перебувають у сфері управління міністерств та відомств України, приватних закладів та ФОПів, які провадять господарську діяльність з медичної практики!

Переглянути

 

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 760 осіб

Надано допомогу 671 особі

Госпіталізовано 258 осіб

За минулу добу детальніше

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини