Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Форма власності – комунальна
Адреса: м. Миколаїв, 54038, вул. Курортна 7-б
е-mail: mbdmk@ukr.net
Сайт закладу: http://nikolaev-deti.mk.ua/ 
код ЄДРПОУ: 30125754

Фото УОЗ ОДА

 

Директор - Григоренко Наталя Ярославівна, тел.: (0512) 76-97-47

 

Фото УОЗ ОДА

Секретар – Браганець Тетяна Володимирівна, тел.: (0512) 40-05-37
Медичний директор – Тимофійчук Ірина Олександрівна, тел.: (0512) 40-05-40

Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївський обласний будинок дитини Миколаївської обласної ради" є бюджетним спеціалізованим закладом охорони здоров’я, заснованим на спільній власності територіальних громад сіл, селищ та міст області інтереси яких у межах повноважень, визначених чинним законодавством України, представляє Миколаївська обласна рада.
Установа працює у відповідності до правових та нормативних документів України, що засвідчує акредитаційний сертифікат, який кожні три роки видається установі Міністерством охорони здоров'я. Остання акредитація відбулася 17.12.2018 року.
30 квітня 2014 року заклад втретє отримав ліцензію, яка підтверджує право на медичну практику. Цього разу Міністерство охорони здоров'я України довірило персоналу будинку дитини надавати медичні послуги безстроково.
У зв'язку з наявністю необхідності надавати послуги дітям з особливими потребами, які потребують протисудомних препаратів, заклад в 2017 році отримав ліцезію на придбання, перевезення, зберігання, знищення та використання психотропних речовин від Державної служби України з контролю за наркотиками.

Ліцензія на право господарської діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів: діє до 16.03.2025 р.
Ліцензія на провадження господарської діяльності з медичної практики: затверджена наказом МОЗ України від 15.06.2020р. за № 1395.
Будинок дитини створено в 1920 році.

Сьогодні у закладі працюють: 1 директор, 1 медичний директор, 7 лікарів, 59 осіб середнього медичного персоналу, 42 осіби молодшого медичного персоналу, 27 педагогів, 40 працівників господарчо-обслуговуючого персоналу.

В установі перебувають 42 дітини від народження до 4 років. У тому числі від батьків – 28, залишених без батьківського піклування – 13, дитина-сирота - 1. З них: дітей-інвалідів – 13, ВІЛ-інфікованих – 2.

Матеріально-технічна база закладу - це:
- 10 групових комплексів з сучасними меблями, іграшками, з кімнатними рослинами, в тому числі:
Одна з груп переобладнана для втілення проекту «Я все зможу, коли мама поруч» (перебування дітей першого року життя з мамами для ранньої медико-педагогічної та соціальної реабілітації)
- 4 групових комплекса для дітей-інвалідів з дуже важкими вадами розвитку(реабілітаційні групи);
- 1 груповий комплекс для ВІЛ-інфікованих дітей;
- 10 групових ігрових майданчиків;
- реабілітаційний майданчик з басейном під відкритим небом;
- ігровий майданчик з гойдалками, каруселями, гірками на подвір’ї.
В усіх групах є спальні. Групи дітей 1 та 2-го років життя мають веранди для сну на свіжому повітрі. Є зала для музичного та фізичного виховання.

У закладі діють:
- фізіотерапевтичний кабінет, обладнаний сучасною апаратурою;
- кабінет щеплень;
- карантинне відділення;
- ізолятор;
- діагностична лабораторія;
- 2 зала ЛФК;
- кабінет масажу;
- кабінет гідрокінезотерапії;
- кімната для електросну;
- сенсорна кімната;
- кабінет психолога;
- кабінет кондуктивної педагогіки;
- 2 логопедичні кабінети;
- 2 дефектологічні кабінети;
- група корекції за методикою Петьо (входить до загальної кількості групових приміщень);
- клас Монтессорі-терапії;
- клас арт-терапії:
- кімната родинного затишку

Меддопомога надається дітям за фахами: педіатрія, дитяча неврологія, дитяча педіатрія, кардіологія, медична психологія, фізіотерапія, лабораторна діагностика, лікувальна фізкультура.

До послуг входять: віхреві та контрастні ванни, фітованни в кабінеті гідрокінезотерапії; використання м’яких модулів, сухого басейну, масажних килимків, лабіринтів, надувного батуту в системі ЛФК; тепловий стимулятор для оптимального точкового масажу (мат НУГА - турманієва кераміка), гідролазерний масаж за допомогою апарату СВД – 01, транскраніальна мікрополяризація мозку.
Задіяні: реабілітаційна техніка та взуття для дітей з вадами опорно-рухового апарату, тренажер Гросса, інтерактивна підлога; використовуються методики «сухої імерсії» (за допомогою 10-ти спеціальних дитячих матрасів «Альсарія-Бейбі»); світлотерапії, кольоротерапії, звуко і музикотерапії, аромотерапії в сенсорній кімнаті; арт-терапевтичні технології, програма інтерактивний метроном.
Застосовується вживання кисневих коктейлів із фітосиропів та рослинної сировини.

Всі зусилля персоналу будинку дитини спрямовані на підготовку кожного малюка до життя в суспільстві, на повернення його в сім’ю. У цих питаннях будинок дитини плідно співпрацює з обласною та районними службами у справах дітей.

 

Фото УОЗ ОДА

Screenshot 2

Фото

 

До уваги ЗОЗ, що перебувають у сфері управління міністерств та відомств України, приватних закладів та ФОПів, які провадять господарську діяльність з медичної практики!

Переглянути

 

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 760 осіб

Надано допомогу 671 особі

Госпіталізовано 258 осіб

За минулу добу детальніше

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини