Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Форма власності – об’єкт права суспільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст області інтереси яких у межах повноважень, визначених чинним законодавством України, представляє Миколаївська обласна рада
Адреса: м. Миколаїв, 54038, вул. Курортна 7-б
е-mail: mbdmk@ukr.net
Сайт закладу: nikolaev-deti.mk.ua
код ЄДРПОУ: 30125754

Фото УОЗ ОДА

Головний лікар – Литвинова Ольга Іванівна, тел.: (0512) 76-97-47, 34-21-85

Фото УОЗ ОДА

Секретар – Браганець Тетяна Володимирівна, тел.: (0512) 34-21-85, факс: (0512) 34-31-04
Заступник головного лікаря – Какшинська Ірина Валентинівна, тел.: (0512) 34-10-00

Миколаївський обласний будинок дитини працює у відповідності до правових та нормативних документів України, що засвідчує акредитаційний сертифікат, який кожні п'ять років видається установі Міністерством охорони здоров'я. Остання акредитація відбулася 18.11.2015 року і надала будинку дитини сертифікат вищого кваліфікаційного рівня.

30 квітня 2014 року заклад втретє отримав ліцензію, яка підтверджує право на медичну практику. Цього разу Міністерство охорони здоров'я України довірило персоналу будинку дитини надавати медичні послуги безстроково.

У зв'язку з наявністю необхідності надавати послуги дітям з особливими потребами, які потребують протисудомних препаратів, заклад в 2017 році отримав ліцезію на придбання, перевезення, зберігання, знищення та використання психотропних речовин від Державної служби України з контролю за наркотиками. Ліцензія діє протягом п'яти років.

Будинок дитини створено 1920 року. Головний лікар – Литвинова Ольга Іванівна, лікар-педіатр вищої категорії, лікар організації і управління охороною здоров’я вищої категорії, очолює медичний заклад з жовтня 1986 року.

У закладі працюють 8 лікарів (є ще одна вакантна посада лікаря ортопеда-травматолога), 73 осіб середнього медичного персоналу,  62 особи молодшого медичного персоналу, 35 педагогів, 42 інших працівника.

Сьогодні в установі проживає 123 дитини. У тому числі від батьків – 90, залишених без батьківського піклування – 33. Із них: дітей-інвалідів – 45, ВІЛ-інфікованих – 8, із них 3 хворі на СНІД.

Миколаївський обласний Будинок дитини – це спеціалізована установа, що працює цілодобово. Співробітники закладу надають допомогу дітям раннього віку, які мають особливі потреби медичного, соціального чи психологічного характеру. Тут на високому рівні створено належне розвивально-корекційне середовище.

Матеріальна-технічна база закладу – це:
– 10 групових комплексів з сучасними меблями, іграшками, з кімнатними рослинами в тому числі:
Одна  група переобладнанна  відповідно  проекту «Я все зможу, коли мама поруч» (перебування дітей першого року життя з мамами для ранньої реабілітації)
– 3 групових комплекса для дітей-інвалідів з дуже важкими вадами розвитку;
– 1 груповий комплекс для ВІЛ-інфікованих дітей.
– 10 групових ігрових майданчиків;
– реабілітаційний майданчик з басейном під відкритим небом;
– ігровий майданчик з гойдалками, каруселями, гірками на подвір’ї.

В усіх групах є спальні. Групи дітей 1 та 2-го років життя мають веранди для сну на свіжому повітрі. Є зала для музичного та фізичного виховання.

У закладі діють:
– фізіотерапевтичний кабінет, обладнаний сучасною апаратурою
– кабінет щеплень
– карантинне відділення
– ізолятор
– діагностична лабораторія
– 2 зали ЛФК
– кабінет масажу
– кабінет гідрокінезотерапії
– кімната для електросну
– сенсорна кімната
– кабінет психолога
– 2 логопедичні кабінети
– 2 дефектологічні кабінети
– група корекції за методикою Петьо
– клас Монтессорі-терапії
– клас арт-терапії
– кімната родинного затишку

Медична допомога надається дітям за фахами: педіатрія, дитяча неврологія, дитяча педіатрія, кардіологія, медична психологія, фізіотерапія, лабораторна діагностика, лікувальна фізкультура.

Фахівці установи постійно підвищують свій професійний рівень, впроваджують у роботу нові технології надання медичної та корекційної педагогічної допомоги.

До послуг входять: віхреві та контрастні ванни, фітованни в кабінеті гідрокінезотерапії; використання м’яких модулів, сухого басейну, масажних килимків, лабіринтів, надувного батуту в системі ЛФК; тепловий стимулятор для оптимального точкового масажу (мат НУГА – турманієва кераміка), гідролазерний масаж за допомогою апарату СВД – 01, транскраніальна мікрополяризація мозку.

Задіяні: реабілітаційна техніка та взуття для дітей з вадами опорно-рухового апарату, тренажер Гросса, інтерактивна підлога; використовуються методики «сухої імерсії»; світлотерапії, кольоротерапії, звуко і музикотерапії, аромотерапії в сенсорній кімнаті; арт-терапевтичні технології, програма інтерактивний метроном. Застосовується вживання кисневих коктейлів із фітосиропів та рослинної сировини.

Всі зусилля персоналу будинку дитини спрямовані на підготовку кожного малюка до життя в суспільстві, на повернення його в сім’ю. У цих питаннях будинок дитини плідно співпрацює з обласною та районними службами у справах дітей.

Колектив працівників будинку дитини постійно удосконалює роботу із забезпечення особливого догляду, медичного обслуговування, навчання та виховання, правового захисту в найвищих інтересах кожної дитини.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 634 особи

Надано допомогу 577 особам

Госпіталізовано 181 особу

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку