Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАДо Всеукраїнського дня меланоми 10 травня спеціалісти обласного онкологічного диспансеру та обласного шкірно-венерологічного диспансеру безкоштовно обстежуватимуть шкіру усіх охочих громадян.
10 травня жителі м. Миколаєва та Миколаївської області можуть прийти на безкоштовний консультативний огляд до обласного онкологічного диспансеру, що знаходиться в м. Миколаєві на вул. Миколаївській, 18 (поліклінічне відділення, кабінети № 9 та № 10; з 9.00 до 15.00), та до обласного шкірно-венерологічного диспансеру на вул. Радісній, 2.
З 2009 року в Україні щорічно проводять День меланоми. В цей день усі охочі можуть безкоштовно пройти в державних медичних закладах діагностування захворювань шкіри, щоб на ранній стадії виявити небезпечне захворювання.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 562 особи

Надано допомогу 492 особам

Госпіталізовано 178 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку