Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Про внесення змін
до рішень обласної ради шостого скликання
від 17 жовтня 2014 року № 7 та № 8

Відповідно до частини другої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 2.6.4. Регламенту Миколаївської обласної ради шостого скликання, затвердженого рішенням обласної ради від 26 листопада 2010 року № 1, з метою виправлення технічних помилок обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення Миколаївської обласної ради  від 17 жовтня 2014 року № 7 «Про надання згоди на  безоплатну передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл,  селищ, міст   Миколаївської  області у державну власність», замінивши в абзаці другому  пункту 1 слова і цифри «державний номер - О4625НК» словами і цифрами «державний номер - 04625НК».
2. Внести зміни до рішення Миколаївської обласної ради від 17 жовтня 2014 року № 8 «Про надання згоди на безоплатну передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської обласної у комунальну власність територіальних громад Миколаївської області», замінивши у позиції 24 додатка до рішення слова і цифри «ГАЗ 2605» словами і цифрами «ГАЗ 2705».

Заступник голови обласної ради                                                                                    О.М.Смирнов

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 683 особи

Надано допомогу 621 особі

Госпіталізовано 193 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Липень 2019

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку