Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Розпорядження голови облдержадміністрації  
від 12.03.2018 № 53-рк
"Про увільнення від виконання обов’язків
головного лікаря Миколаївського обласного
центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг
Миколаївської обласної ради"

Відповідно до статей 2, 15, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 38 Кодексу законів про працю України, рішення обласної ради від 26 жовтня 2000 року № 16 «Про управління майном спільної власності територіальних громад Миколаївської області», згідно з пунктами 4.1, 4.2 Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ і організацій, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, затвердженого рішенням обласної ради від 21 листопада 2008 року № 24, розпорядження голови облдержадміністрації від 30 січня 2018 року № 22-рк «Про увільнення від виконання обов’язків головного лікаря Миколаївського обласного центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг Миколаївської обласної ради»:

1.Увільнити Черненко Оксану Іванівну від виконання обов’язків головного лікаря Миколаївського обласного центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг Миколаївської обласної ради за власним бажанням 12 березня 2018 року.
 Підстава: заява Черненко О.І.
2. Покласти виконання обов’язків головного лікаря Миколаївського обласного центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг Миколаївської обласної ради з 13 березня 2018 року на Стаханову Світлану Михайлівну, завідувача стаціонарного відділення Миколаївського обласного центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг Миколаївської обласної ради на період до призначення керівника закладу в установленому чинним законодавством порядку, але не більше ніж на строк шість місяців.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Заступник голови облдержадміністрації,
виконувач функцій і повноважень голови
облдержадміністрації                                                                                                                                                                                                             О.В.Кушнір

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 618 осіб

Надано допомогу 592 особам

Госпіталізовано 159 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Грудень 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку