Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

1. Внутрівідомча службова кореспонденція, доповідні записки, рекомендації,       якщо вони пов'язані з розробкою напряму діяльності управління або здійсненням контрольних, наглядових функцій управлінням, діяльність яких спрямовується та координується через начальника управління охорони здоров'я облдержадміністрації, процесом прийняття рішень і передують публічному обговоренню та/або прийняттю рішень.
2. Листи, довідки, висновки та інші документи (в тому числі внутрівідомчі), підготовлені виконавцями секретних документів, які містять відомості, що не становлять державної таємниці, але розголошення яких може завдати істотної шкоди інтересам національної безпеки, територіальній цілісності або громадському порядку, здоров'ю населення, репутації та правам інших осіб, призвести до розголошення конфіденційної інформації, сприяти заворушенням або вчиненню злочинів тощо.
3. Дані про суб'єктів провадження господарської діяльності в галузі охорони здоров'я (юридичних осіб) за документами, поданими для отримання ліцензії у встановленому порядку.
4. Відомості за сукупністю всіх показників про роботу оперативного штабу управління з виконання оперативних завдань, направлених на стабілізацію епідситуації (документи, доручення, протоколи, доповідні та інші матеріали).
5. Відомості про заходи мобілізаційної підготовки, мобілізаційного плану управління та закладів охорони здоров'я.:
Відомості щодо мобілізаційних завдань із замовлення на виробництво та поставку лікарських засобів та виробів медичного призначення в особливий період.
Відомості із забезпечення виконавців мобілізаційних завдань матеріально-технічними ресурсами в особливий період.
Відомості щодо показників із праці і кадрів, джерел забезпечення кадрами галузі охорони здоров'я на особливий період.
Відомості про надання медичних послуг в галузі охорони здоров'я в особливий період.
Відомості щодо номенклатури, обсягів (норм), місць зберігання матеріальних цінностей мобілізаційного резерву.
Відомості про методичні матеріали з питань мобілізаційної підготовки галузі охорони здоров'я.
Відомості про військовозобов'язаних, заброньованих за управлінням та закладами охорони здоров'я.
Відомості про заходи, передбачені для забезпечення сталого функціонування управління та закладу охорони здоров'я.
Відомості про стан мобілізаційної готовності управління та закладу охорони здоров'я.
Відомості про заходи мобілізаційної підготовки та мобілізаційного плану управління та закладу охорони здоров'я щодо життєзабезпечення населення в особливий період.
Відомості про організацію оповіщення, управління і зв'язку, порядок переведення, управління та закладу охорони здоров'я в умовах особливого періоду.
Відомості про дислокацію, характеристики запасних пунктів управління, обсяги матеріально-технічних засобів, продовольства, систему їх охорони та захисту управління охорони здоров'я.
Відомості про довгострокові та річні програми мобілізаційної підготовки управління та закладу охорони здоров'я.
Відомості про потребу в асигнуваннях та фактичні фінансові витрати на мобілізаційну підготовку управління та закладу охорони здоров'я.
Відомості про основні показники стану цивільного захисту закладів, що належать до сфери управління охорони здоров'я облдержадміністрації, та їх інженерного захисту.
6. Відомості   про   роботу   з   документами,   що   містять службову
інформацію у сфері забезпечення охорони державної таємниці.
Відомості про надання, оформлення, скасування допуску до державної таємниці, надання грошової компенсації працівникам, які постійно працюють з секретними документами.
Документи (листи, довідки, висновки та інші матеріали), підготовлені виконавцями секретних документів, які містять відомості, що не становлять державної таємниці, але у разі розголошення яких можливе настання негативних наслідків у внутрішньополітичній, зовнішньополітичній, економічній, військовій, соціальній, гуманітарній, науково-технологічній, екологічній, інформаційній сферах та у сферах державної безпеки і безпеки державного кордону.
Документи (акти, протоколи, описи та інші матеріали), які містять відомості щодо перевірки наявності, знищення, перегляду, передачі секретних документів, якщо вони не містять в собі секретної інформації.
Документи (листи, накази, акти та інші матеріали), що містять відомості з питань технічного захисту інформації, категоріювання приміщень, де циркулює інформація з обмеженим доступом, якщо вони не містять в собі секретної інформації.
Відомості щодо організації та ведення секретного діловодства.
7. Відомості про роботу з інформацією в комп'ютерних мережах:
інформація, яка містить відомості про порядок виготовлення, облік та
зберігання паролів, ключів та ідентифікаторів, які використовуються в комп'ютерних   мережах,   де   обробляється   інформація,   в   тому числі конфіденційного характеру.
Відомості про стан і зміст апаратних та програмних засобів захисту інформації в органах системи охорони здоров'я України, якщо вони не становлять державної таємниці.
Модель загроз об'єкта інформаційної діяльності, якщо вона не містить відомостей, що становлять державну таємницю.
Відомості щодо стану безпеки зв'язку в системі управління охорони здоров'я облдержадміністрації, якщо вони не становлять державної таємниці.
Відомості про порушення вимог нормативно-правових актів щодо охорони державної таємниці або захисту інформації, якщо вони не становлять державної таємниці.
Інформація, яка містить відомості про структуру, складові частини, технічні характеристики, ключові дані криптографічних засобів захисту інформації, якщо вони не становлять державну таємницю.
Інформація, яка містить відомості щодо результатів перевірок автоматизованої інформаційної системи (далі - АІС) або її елементів стосовно наявності уразливих місць та результатів усунення виявлених недоліків.
Інформація, яка містить відомості щодо аналізу стану інформаційної, безпеки в АІС.
8. Відомості, отримані в процесі службових розслідувань з питань протидії корупції, до моменту прийняття щодо них рішення.

Фото УОЗ ОДА

Screenshot 2

Фото

 

До уваги ЗОЗ, що перебувають у сфері управління міністерств та відомств України, приватних закладів та ФОПів, які провадять господарську діяльність з медичної практики!

Переглянути

 

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 760 осіб

Надано допомогу 671 особі

Госпіталізовано 258 осіб

За минулу добу детальніше

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини