Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Головний спеціаліст - обласний терапевт Михайлова Тетяна Михайлівна 37-93-30
Головний спеціаліст – обласний хірург Дудла Іван Дмитрович 37-93-30
Головний спеціаліст – обласний педіатр Єфремова Наталя Миколаївна 37-86-52

СПИСОК
обласних позаштатних спеціалістів управління охорони здоров’я
по Миколаївській області на 2017 рік

Прізвище, ім’я, по-батькові

Фах Місце роботи, телефон
1.

Борисенко

Оксана Анатоліївна

неврологія

Обласна лікарня

41-79-20

2.

Свістельникова

Лідія Юхимівна

алергологія

Обласна лікарня

41-75-30

3.

Шабільянов

Олександр Володимирович

кардіологія

Обласна лікарня

41-04-51

4.

Ткаченко

Наталія Юріївна

ендокринологія

Обласна лікарня

47-09-24

5.

Карпова

Ліля Миколаївна

фізіотерапія

Обласна лікарня відновного лікування

37-81-80

6.

Баранцева

Світлана Анатоліївна

рентгенологія

Обласна лікарня

41-07-47

7.

Алдунгаров

Юрій Юрійович

радіологія

Обл. онкологічний диспансер

21-30-20

8.

Костиненко

Тетяна Володимирівна

нефрологія

Обласна лікарня

41-49-12

9.

Василик

Тетяна Миколаївна

пульмонологія

Обласна лікарня

41-79-50

10.

Скоропад

Ігор Романович

нейрохірургія

Лікарня швидкої медичної допомоги

36-84-90

11.

Кучковська

Світлана Анатоліївна

патологічна

анатомія

Обласна лікарня

41-36-95

12.

Красножон

Сергій Георгійович

ультразвукова діагностика

Обласна лікарня

41-68-50

13.

Баненкова

Євгенія Олександрівна

фтизіатрія

Обласний протитуберкульозний диспансер

51-05-16

14.

Маркова

Світлана Октябринівна

токсикологія

Лікарня швидкої медичної допомоги

36-90-18

15.

Кобилянський

Анатолій Михайлович

стоматологія

Обласна стоматологічна поліклініка

36-01-18

16.

Максимова

Ірина Станіславівна

дермато-венерологія

Облшкірвендиспансер

47-69-26

17.

Романюк

Наталія Михайлівна

гематологія

Обласна лікарня

41-02-91

18.

Кицкало

Юрій Ярославович

клінічна імунологія

Обласна лікарня

41-79-18

19.

Настенко

Наталія Євгенівна

профпатологія професійна

Обласна лікарня

41-01-91

20.

Бєлікова

Олена Іванівна

клінічна лабораторна

діагностика

Обласна лікарня

41-00-01

21.

Шевчук

Валерій Володимирович

отоларингологія

Обласна лікарня

41-11-18

22.

Моцар

Сергій Іванович

ортопедія і травматологія

Міська лікарня №3

23-20-37

23.

Гіржева

Наталія Олександрівна

офтальмологія

Офтальмологія

21-50-25

24.

Присяжнюк

Ольга Олегівна

загальна практика – сімейна медицина

КЗ ММР «Центр ПМСД №4»

066-800-54-58

25.

Кравчук

Тетяна Генріхівна

спортивна медицина

Лікфіздиспансер

47-70-76

26.

Педак

Анатолій Анатолійович

психіатрія

Обласна психіатрична лікарня № 2

51-60-96

27.

Олійник

Валентин Петрович

хірургія серця і магістральних судин

Обласна лікарня

41-79-15

28.

Баляба

Юрій Геннадійович

судинна хірургія

Обласна лікарня

41-07-03

29.

Семенець

Олександр Володимирович

урологія

Міська лікарня №3

44-49-35

30.

Степанов

Валерій Олександрович

торакальна хірургія

Обласний протитуберкульозний диспансер 51-05-21;

51-21-34


31.

Кузьменко

Вадим Леонідович

анестезіологія

Обласна лікарня

41-01-40

32.

Кицкало

Юрій Ярославович

ревматологія

Обласна лікарня

41-79-18

33.

Римар

Петро Іванович

наркологія

Обласний наркологічний диспансер

24-10-67

34.

Завгородня

Алла Борисівна

функціональна діагностика

Обласна лікарня

41-79-18

35.

Мороз

Володимир Іванович

комбустіологія

Міська лікарня №3

23-90-57

36.

Лучний

Володимир Михайлович

гастроентерологія

Обласна лікарня

41-79-12

37.

Зінченко

Сергій Михайлович

сексопатологія Міська лікарня №4   36-12-92
38.

Калійчук

Наталія Олексіївна

бактеріологія Обласна інфекційна лікарня 22-11-96
39.

Горбенко

Юрій Васильович

ендоскопія

Обласна лікарня

41-79-10

40.

Терзійський

Михайло Васильович

онкологія

Обласний онкодиспансер

21-31-12

41.

Колосов

Дмитро Дмитрович

спеціаліст з тимчасової втрати працездатності та відповідальна особа з надання медичної допомоги громадянам постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи

Обласна лікарня

41-54-24

42.

Приходько

Михайло Миколайович

стоматологія-ортодонтія

Міська дитяча стоматполіклініка

46-74-02

43.

Коваленко

Олег Михайлович

онкологічна гінекологія

Обласний онкологічний диспансер

21-31-14

44.

Самойлов

Андрій Леонідович

медицина невідкладних станів

Обл.Центр ЕМД та МК

24-51-25

45.

Муксінова

Лариса Маратівна

психотерапія

Міська поліклініка № 3

47-56-02

46.

Назарук

Лариса Миколаївна

сурдологія

Міська лікарня № 4

36-90-26

47.

Чиняков

Валерій Юрійович

трансфузіологія

Обласна станція переливання крові

36-13-27

48.

Баєв

Валерій Ташматович

хірургічна стоматологія

Обласна лікарня

41-79-01

49.

Новицький

Олег Олегович

проктологія

Міська лікарня № 3

23-30-68

50.

Левченко

Людмила Василівна

підлітковий лікар Обласна дитяча лікарня 37-86-52
51.

Михайлова

Тетяна Михайлівна

дієтологія

Обласна лікарня

37-93-30

52.

Базовкін

Володимир Вікторович

анестезіолог з питань акушерської реанімації

Пологовий будинок   № 3 м. Миколаєва

41-35-45

53.

Дерюгіна

Ольга Владиславівна

судово-медична експертиза

Обл. Бюро СМЕ

24-21-50

54.

Михальченко

Лілія Георгіївна

геронтолог

Обласний госпіталь

41-56-06

55

Дем’яненко

Алевтина Василівна

епідеміологія

Обласна інфекційна лікарня

37-93-33

56

Черненко

Оксана Іванівна

з питань розвитку паліативної та хоспісної допомоги

Обласний центр СНІД

24-21-28

Обласні дитячі спеціалісти

1.

Чеканов

Дмитро Юрійович

урологія

Обласна дитяча лікарня

58-96-35

2.

Бабін

Олег Дмитрович

гематологія

Обласна дитяча лікарня

58-96-36

3.

Мікусько-Петрова

Ольга Зосимівна

гастроентерологія

Обласна дитяча лікарня

58-96-11

4.

Іваненко

Людмила Володимирівна

ендокринологія

Обласна дитяча лікарня

58-96-11

5.

Мала

Поліна Аврамівна

нефрологія

Обласна дитяча лікарня

58-96-14

6.

Шестопалов

Євген Олександрович

травматологія

Обласна дитяча лікарня

21-41-77; 58-96-32

7.

Макарова

Мар’яна Йосипівна

кардіологія

Обласна дитяча лікарня

58-96-14

8.

Марусич

Микола Сергійович

отоларингологія

Обласна дитяча лікарня

58-96-08

9.

Тудой

Людмила Володимирівна

алергологія

Обласна дитяча лікарня

58-96-04

10.

Тарнавський

Михайло Сергійович

хірургія

Обласна дитяча лікарня

21-41-18

11.

Сергеєва

Ольга Едуардівна

неврологія

Обласна дитяча лікарня

58-96-13

12.

Ліснича

Наталія Євсіївна

пульмонологія

Обласна дитяча лікарня

21-31-88

13.

Голубнича

Ірина Олександрівна

патологічна анатомія

Обласна дитяча лікарня

21-40-86

14.

Медведєв

Віктор Вікторович

онкологія

Обласна дитяча лікарня

21-40-36

15.

Рилькова

Красиміра Анатоліївна

офтальмологія

Обласна офтальмологічна лікарня

21-50-25

16.

Качаліна

Любов Іванівна

інфекційні хвороби

Обласна дитяча інфекційна лікарня

44-49-66

17.

Хардікова

Тамара Анатоліївна

акушерство та гінекологія

Пологовий будинок

№ 3

41-35-21

18.

Чернишов

Сергій Анатолійович

нейрохірургія

Обласна дитяча лікарня

21-41-77

19.

Март’янова

Наталія Іванівна

неонатологія

Обласна дитяча лікарня

21-31-81

20.

Стрігуль

Світлана Геннадіївна

фтизіатрія

Обласний протитуберкульозний   диспансер

51-21-88

21.

Оскіна

Тетяна Володимирівна

імунолог

Обласна дитяча лікарня

58-96-05

22.

Зінкіна

Ірина Євгенівна

генетика медична

Обласна дитяча лікарня

58-96-01

23.

Смільницький

Євген Миколайович

стоматологія

Міська дитяча стоматологічна поліклініка

47-80-68

24.

Красняк

Світлана Михайлівна

дерматологія

Обласний шкірведиспансер

47-86-42

25.

Грасюков

Андрій Миколайович

Спеціаліст з РКЦ

Обласна дитяча лікарня

21-41-98

26.

Чернишов

Олег Володимирович

Психіатр

Обласна психіатрична лікарня № 1

24-01-75

27. Ткаченко Ірина Станіславівна анестезіологя Обласна дитяча лікарня 21-41-98

Відповідальні особи

1.

Мироненко

Олег Корнійович

спеціаліст з медико-соціальної експертизи

Обласний МСЕК

47-83-55

2.

Говорун

Олена Валентинівна

дитячий снідолог

Обласний центр СНІД

24-21-18

3.

Щербіна

Світлана Євгенівна

гінеколог-ендокринолог

Жовтнева ЦРЛ

25-15-18

4.

Грибанов Андрій Володимирович

акушер-гінеколог зі стаціонарної роботи

Пологовий будинок

№ 2

21-30-36

5.

Краковська

Ірина Іванівна

акушер-гінеколог з поліклінічної роботи

Обласна лікарня

41-47-44

6.

Яковунець

Галина Вікторівна

відповідальна особа за дітьми від   0 до 5 років

Обласна дитяча лікарня

58-96-12

7.

Бузовський

Петро Семенович

підлітковий нарколог

Обласний наркологічний диспансер

24-01-71

8.

Бенько

Олена Володимирівна

відповідальна особа з логопедії

Обласна дитяча лікарня

49-39-67

9.

Зовтун

Вадим Володимирович

відповідальна особа з онкопатології                                             голови та шиї

Обласний онкологічний диспансер

67-02-01

10.

Василенко Сергій Станіславович

відповідальна особа з метрології

Обласна лікарня

37-95-90

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 664 особи

Надано допомогу - 638 особам

Госпіталізовано - 196 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я
у вересні 2017 року
у жовтні 2017 року

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку