Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Управління охорони здоров’я облдержадміністрації повідомляє, що 03 березня 2022 року за адресою вул. Адміральська, 35 о 14.00 годині відбудеться публічне представлення інформації про виконання бюджетних програм за 2021 рік, за якими управління було визначено головним розпорядником коштів у 2021 році.

З метою організації щеплень від COVID-19 медичних працівників приватних медичних закладів управління охорони здоров’я облдержадміністрації  пропонує представникам таких закладів зареєструватися та заповнити гугл-форму за посиланням: https://forms.gle/yBKa3jwJa1GNimw2A.

Управління охорони здоров’я  Миколаївської обласної державної адміністрації  оголошує конкурс  на укладення угод між управлінням охорони здоров’я  Миколаївської облдержадміністрації і особами, які бажають вступити до вищого медичного закладу освіти, про відпрацювання не менше трьох років у сільській місцевості або селищі міського типу

Детальніше...  

Управління охорони здоров’я облдержадміністрації повідомляє, що 16 лютого 2020 року за адресою: вул Адміральська, 35 о 13.00 відбудеться публічне представлення звіту про  бюджет за бюджетними  програмами та показниками, бюджетними призначеннями, за якими управління було визначено головним розпорядником у 2020 році.

Комунальне некомерційне підприємство «Миколаївський обласний центр громадського здоров’я» Миколаївської обласної ради оголошує конкурс для 2 медичних та 2 соціальних працівників для проведення акції з тестування, що проводиться в рамках осіннього європейського тижня тестування на ВІЛ та гепатити.
Конкурс проводиться у рамках реалізації проєкту «Розвиток регіональних систем громадського здоров’я», що реалізується в межах гранту Глобального фонду для боротьби з СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні «Прискорити темпи зменшення рівня захворюваності на туберкульоз та BIЛ за рахунок забезпечення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики i лікування туберкульозу та МРТБ, шляхом розширення доказової медичної профілактики, діагностики та лікування BIЛ та створення стійкої та життєздатної системи охорони здоров'я».
Вимоги до першого медичного працівника: медична освіта (середня або вища), досвід роботи у проєктах з питань боротьби з гепатитами, досвід участі у проведенні тестування населення.
Вимоги до другого медичного працівника: медична освіта (середня або вища), досвід роботи у проєктах з питань боротьби з ВІЛ/СНІДом, досвід участі у проведенні тестування населення.
Вимоги до соціальних працівників: досвід участі у заходах щодо тестування на ВІЛ/СНІД, гепатити.
Конкурс триває до 15.00 13.11.2020 року.
Для участі у конкурсі необхідно подати на адресу cbuh@mocz.org.ua до 15.00 13.11.2020 року резюме у довільній формі, обов’язково вказавши наступні дані: ПІП, дата народження, освіта, досвід роботи, місце роботи та посада на сьогодні, відповідність зазначеним вимогам.
Надані резюме розглядаються комісією КНП «Миколаївський обласний центр громадського здоров’я» Миколаївської обласної ради. Консультанти затверджуються ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України».

Комунальне некомерційне підприємство «Миколаївський обласний центр громадського здоров’я» Миколаївської обласної ради оголошує конкурс на посаду зовнішнього консультанта з імунопрофілактики.
Конкурс проводиться у рамках реалізації проєкту «Розвиток регіональних систем громадського здоров’я», що реалізується в межах гранту Глобального фонду для боротьби з СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні «Прискорити темпи зменшення рівня захворюваності на туберкульоз та BIЛ за рахунок забезпечення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики i лікування туберкульозу та МРТБ, шляхом розширення доказової медичної профілактики, діагностики та лікування BIJI та створення стійкої та життєздатної системи охорони здоров'я».
Вимоги до консультанта: досвід роботи з питань імунопрофілактики – не менше 1 року, досвід роботи лікаря – не менше 5 років.
Конкурс триває протягом п’яти робочих днів з моменту публікації (до 15.00 02.11.2020 року).
Для участі у конкурсі необхідно подати на адресу cbuh@mocz.org.ua до 15.00 02.11.2020 року резюме у довільній формі, обов’язково вказавши наступні дані: ПІП, дата народження, освіта, досвід роботи, місце роботи та посада на сьогодні, досвід.
Надані резюме розглядаються комісією КНП «Миколаївський обласний центр громадського здоров’я» Миколаївської обласної ради. Консультанти затверджуються ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України».

Комунальне некомерційне підприємство «Миколаївський обласний центр громадського здоров’я» Миколаївської обласної ради оголошує конкурс для тренерів з питань фтизіатрії, імунопрофілактики та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Детальніше...  

Фото

Screenshot 2

 

До уваги ЗОЗ, що перебувають у сфері управління міністерств та відомств України, приватних закладів та ФОПів, які провадять господарську діяльність з медичної практики!

Переглянути

 

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 760 осіб

Надано допомогу 671 особі

Госпіталізовано 258 осіб

За минулу добу детальніше

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини