Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

З метою організації щеплень від COVID-19 медичних працівників приватних медичних закладів управління охорони здоров’я облдержадміністрації  пропонує представникам таких закладів зареєструватися та заповнити гугл-форму за посиланням: https://forms.gle/yBKa3jwJa1GNimw2A.

Управління охорони здоров’я облдержадміністрації повідомляє, що 16 лютого 2020 року за адресою: вул Адміральська, 35 о 13.00 відбудеться публічне представлення звіту про  бюджет за бюджетними  програмами та показниками, бюджетними призначеннями, за якими управління було визначено головним розпорядником у 2020 році.

Комунальне некомерційне підприємство «Миколаївський обласний центр громадського здоров’я» Миколаївської обласної ради оголошує конкурс для 2 медичних та 2 соціальних працівників для проведення акції з тестування, що проводиться в рамках осіннього європейського тижня тестування на ВІЛ та гепатити.
Конкурс проводиться у рамках реалізації проєкту «Розвиток регіональних систем громадського здоров’я», що реалізується в межах гранту Глобального фонду для боротьби з СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні «Прискорити темпи зменшення рівня захворюваності на туберкульоз та BIЛ за рахунок забезпечення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики i лікування туберкульозу та МРТБ, шляхом розширення доказової медичної профілактики, діагностики та лікування BIЛ та створення стійкої та життєздатної системи охорони здоров'я».
Вимоги до першого медичного працівника: медична освіта (середня або вища), досвід роботи у проєктах з питань боротьби з гепатитами, досвід участі у проведенні тестування населення.
Вимоги до другого медичного працівника: медична освіта (середня або вища), досвід роботи у проєктах з питань боротьби з ВІЛ/СНІДом, досвід участі у проведенні тестування населення.
Вимоги до соціальних працівників: досвід участі у заходах щодо тестування на ВІЛ/СНІД, гепатити.
Конкурс триває до 15.00 13.11.2020 року.
Для участі у конкурсі необхідно подати на адресу cbuh@mocz.org.ua до 15.00 13.11.2020 року резюме у довільній формі, обов’язково вказавши наступні дані: ПІП, дата народження, освіта, досвід роботи, місце роботи та посада на сьогодні, відповідність зазначеним вимогам.
Надані резюме розглядаються комісією КНП «Миколаївський обласний центр громадського здоров’я» Миколаївської обласної ради. Консультанти затверджуються ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України».

Комунальне некомерційне підприємство «Миколаївський обласний центр громадського здоров’я» Миколаївської обласної ради оголошує конкурс на посаду зовнішнього консультанта з імунопрофілактики.
Конкурс проводиться у рамках реалізації проєкту «Розвиток регіональних систем громадського здоров’я», що реалізується в межах гранту Глобального фонду для боротьби з СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні «Прискорити темпи зменшення рівня захворюваності на туберкульоз та BIЛ за рахунок забезпечення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики i лікування туберкульозу та МРТБ, шляхом розширення доказової медичної профілактики, діагностики та лікування BIJI та створення стійкої та життєздатної системи охорони здоров'я».
Вимоги до консультанта: досвід роботи з питань імунопрофілактики – не менше 1 року, досвід роботи лікаря – не менше 5 років.
Конкурс триває протягом п’яти робочих днів з моменту публікації (до 15.00 02.11.2020 року).
Для участі у конкурсі необхідно подати на адресу cbuh@mocz.org.ua до 15.00 02.11.2020 року резюме у довільній формі, обов’язково вказавши наступні дані: ПІП, дата народження, освіта, досвід роботи, місце роботи та посада на сьогодні, досвід.
Надані резюме розглядаються комісією КНП «Миколаївський обласний центр громадського здоров’я» Миколаївської обласної ради. Консультанти затверджуються ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України».

Комунальне некомерційне підприємство «Миколаївський обласний центр громадського здоров’я» Миколаївської обласної ради оголошує конкурс для тренерів з питань фтизіатрії, імунопрофілактики та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Детальніше...  

17 серпня 2018 року о 13.00 в Миколаївській облдержадміністрації за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (кабінет 410) відбудеться засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посад керівників комунальних закладів охорони здоров’я Миколаївської області.
На порядку денному: розгляд заяв та доданих до них документів від претендентів на посади керівників комунальних закладів охорони здоров’я Миколаївської області та допуск їх до участі у конкурсі.

4  травня  2018 року  в  Миколаївській облдержадміністрації о 13.00 годині за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (мала зала, 4 поверх) відбудеться  засідання конкурсної комісії  з проведення конкурсу  на зайняття посад керівників комунальних закладів  охорони здоров’я Миколаївської області.

Screenshot 4ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ! 

ПОДОЛАЄМО ПАНДЕМІЮ COVID-19 РАЗОМ!

Переходьте за посиланням, реєструйтеся та

долучайтеся до команди небайдужих громадян.

Будемо здорові!

 

Screenshot 2

sars

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 602 особи

Надано допомогу 563 особам

Госпіталізовано 212 осіб

За минулу добу детальніше

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини