Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Україна

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Вiд 04 Жовтня 2017 № 379-рк

Про призначення Георгієва П.В.

 

Відповідно до статей 2, 11 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 21, 31, 33, 35 Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів», Положення про управління охорони здоров’я Миколаївської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 29 квітня 2013 року № 124-р:
 
 
Призначити ГЕОРГІЄВА Павла Васильовича на посаду начальника управління охорони здоров’я Миколаївської обласної державної адміністрації як переможця конкурсу з випробуванням строком на два місяці з 05 жовтня 2017 року.
 
Оклад: згідно із штатним розписом.
 
Підстава: заява Георгієва П.В., довідка про результати перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», довідка про результати спеціальної перевірки щодо Георгієва П.В., протокол засідання конкурсної комісії Миколаївської обласної державної адміністрації від 31 травня 2017 року № 27, погодження Міністерства охорони здоров’я України від 25 вересня 2017 року № 11.3-14/1463/25391.
 
 
Перший заступник
голови облдержадміністрації,
виконувач функцій і повноважень
голови облдержадміністрації                                                       В.В. Бонь

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 684 особи

Надано допомогу - 649 особам

Госпіталізовано - 169 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я
у жовтні 2017 року
у листопаді 2017 року

Останні новини


Анонс подій

  • Європейський тиждень тестування в Миколаєві

    З 17 по 24 листопада проходитиме Європейський тиждень тестування. Миколаївський обласний центр паліативної допомоги та інтегрованих послуг у співпраці з AHF Ukraine об'єднались, аби взяти участь у Європейському тижні тестування на...

    Миколаївців запрошують на школу глаукоми

    21 листопада в обласній офтальмологічній лікарні (конференц-зал, 3 поверх) о 14.00 відбудеться лекція школи глаукоми на тему: «Глаукома».Запрошуються мешканці м....

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку