Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Для втілення в життя проекту «Я все зможу, коли мама поруч» в обласному будинку дитини відкрито групу реабілітації для сумісного перебування матері та дитини 1-го року життя. Мета зазначеного проекту: надання якісної медичної допомоги як на рівні обласної дитячої клінічної лікарні, так і на етапі реабілітації в умовах обласного будинку дитини,  новонародженим та немовлятам першого року життя з наслідками ураження головного мозку, опорно-рухового апарату, затримкою мовленнєвого та інтелектуального розвитку, генетичними захворюваннями.
Перевагами ранньої реабілітації є підвищення її ефективності, зменшення ризику інвалідизації, покращення якості життя дитини з обмеженими можливостями.
Напрямки надання послуг: кваліфікована медична допомога, лікувальна фізкультура, масаж, контактування і спілкування, активізація розумового та мовленнєвого розвитку.
Окрім надання реабілітаційної допомоги дітям у закладі забезпечено  надання психологічної допомоги матерям та дітям, проведення консультативної та навчальної роботи з питань догляду за дитиною, закріплення навичок реабілітаційних заходів тощо.
Обласний будинок дитини запрошує мам з малюками для проходження   30-ти денного курсу реабілітації.
Адреса закладу: вул. Курортна, 7-Б, м. Миколаїв, Миколаївський обласний будинок дитини. Контактний телефон: 31-10-00 – заступник головного лікаря Какшинська Ірина Валентинівна.

Перелік
документів для оформлення в групу реабілітації
дітей першого року життя у супроводі матері

- заява про тимчасове влаштування дитини в групу реабілітації одного чи обох батьків або особи, що їх замінює (заповнюється у закладі);
- копія свідоцтва про народження дитини;
- копії паспортів батьків;
- виписний епікриз з історії розвитку дитини;
- копія медичного висновку про встановлення інвалідності (за наявності);
- копія індивідуальної  програми  реабілітації  дитини-інваліда (за наявності);
- копія карти щеплень (Ф063/у);
- копії виписних епікризів зі стаціонарного лікування;
- довідка про відсутність контакту з інфекційними хворими (карантинна довідка) давністю не більше 3-х днів (необхідно отримати за день до зачислення до закладу);
- флюорографічне  обстеження обох батьків  давністю не більше 1-го року;
- путівка управління охорони здоров‘я облдержадміністрації (вул. Спаська, 18, м. Миколаїв), яка видається за клопотанням головного лікаря закладу охорони здоров’я за місцем спостереження дитини.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 621 особа

Надано допомогу 548 особам

Госпіталізовано 173 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку