Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Сьогодні  підводячи підсумки роботи  за  1-е  півріччя  2012 роки  можна сказати, що зроблено не мало.
До початку самостійної діяльності готується знов  створене рішенням районної ради комунальне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги», у складі  якого функціонуватимуть: 21 амбулаторія загальної практики  сімейної медицини (далі – амбулаторія ЗПСМ)  і  22  ФАПи. У селах Луч, Новомиколаївка, Українка, Лупареве, Михайло-Ларине, Котлярево, Зелений Гай 7 ФАПів  одержали  статус  амбулаторій ЗПСМ.
Проведена робота  по вивченню питання  оптимізації існуючого  ліжкового фонду. Йдеться про цілодобові стаціонари  3-х існуючих  дільничних лікарень  в смт Первомайське, Шевченково і Пересадівка. Враховуючи  думку  і побажання  громадян, а також  органів місцевого  самоврядування, дільничні лікарні реорганізовані в амбулаторії ЗПСМ із  збереженням  по 10 ліжок в  кожній  цілодобового  стаціонару у  вигляді  філій терапевтичного  відділення Жовтневой ЦРЛ. Переклад частини  ліжок   на роботу в режимі  денного  стаціонару дозволить заощадити значну  частину  грошових коштів і матеріальних ресурсів, направити їх на зміцнення слабкіших ланок  процесу  надання  медичної допомоги населенню.
Багато  не розв'язаних проблем залишається  в питаннях кадрової  політики. Це і комплектація  лікувальних установ кваліфікованими кадрами і закріплення  молодих  фахівців на місцях. З метою вирішення цих питань на останній  сесії районної ради, яка  відбулася 10.08.2012г., внесені зміни  і доповнення в існуючу Програму  «Здорова нація» в  частині проведення  фінансування навчання в  медичних вищих і середніх учбових закладах для   абітурієнтів   що уклали 2-х  і  3-х сторонні договори.   Згідно 2-х сторонньому договору, укладеному між  Жовтневою ЦРЛ і  абітурієнтом,  останньому  в період навчання  виплачуватиметься  стипендія. По  3-х сторонньому договору укладеному  між  учбовим  закладом,  абітурієнтом  і Жовтневой ЦРЛ  абітурієнту здійснюватиметься  оплата  навчання. Після  закінчення навчання молоді фахівці  будуть направлені  на роботу   до лікувальних установ  Жовтневого району.
Не залишені  без уваги і фахівці прибулі  на роботу  вже  сьогодні, їм  згідно законодавству надається  відповідне  житло, а  у разі  його відсутності  надається компенсація за найняту житлову площу.

Заступник головного лікаря ЦРЛ С.П.Юргель

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 678 осіб

Надано допомогу 638 особам

Госпіталізовано 179 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

  • «День відкритих дверей» в обласному онкодиспансері

    20 жовтня в Україні відзначається Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. 22 жовтня 2018 року, на виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку