Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Головною метою реформи медичної сфери є політичне здоров’я населення, забезпечення рівного і справедливого достатку усіх громадян до медичних послуг належної якості.  
14.08.2012 року Президент України В.Ф. Янукович підписав ухвалений Верховною Радою України 05.07.2012 року Закон України «Про екстрену медичну допомогу», який  визначає право кожної людини, яка перебуває на території України на безоплатну доступну, своєчасну та якісну екстрену медичну допомогу у разі виникнення раптового погіршення стану здоров’я, який становить безпосередньо загрозу життю та здоров’ю.
Закон набирає чинності з 01.01.2013 року . Одним із завдань, яке  потребує вирішення  в процесі реформування галузі охорони здоров’я області є впровадження єдиної системи екстреної медичної допомоги :
Для виконання цього завдання необхідно:
1.    З метою отримання нормативу прибуття бригадою швидкої медичної допомоги до місця виклику або події – 20 хвилин, в сільській місцевості та 10 хвилин в містах планується відкриття  43пунктів тимчасового базування  швидкої медичної допомоги в області,  із них - 2 тимчасових пункта базування швидкої медичної допомоги  в населених пунктах Братського району в с. Ганнівка та  с. Н. Марївка на базі АЗПСМ.
2.    Придбання 130 автомобілів швидкої медичної допомоги, для забезпечення надання невідкладної медичної допомоги  в Миколаївській області,із них   - 3 машини швидкої медичної допомоги для Братського району. Одна  машина швидкої медичної допомоги уже  закуплена за рахунок обласного бюджету і буде передана в Н. Марївську АЗПСМ. До кінця 2012 року буде придбано ще 2 автомобіля швидкої медичної допомоги, 1 автомобіль швидкої медичної допомоги буде переданий на село, 1 машина швидкої медичної допомоги залишиться у ЦРЛ.
3.    Потрібно провести ремонтні роботи автомобільних доріг в Братському районі для покращення їх стану і дотримання нормативу прибуття швидкої медичної допомоги до місця виклику або події.

Заступник головного лікаря
Кузіна О.О.


top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 678 осіб

Надано допомогу 638 особам

Госпіталізовано 179 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

  • «День відкритих дверей» в обласному онкодиспансері

    20 жовтня в Україні відзначається Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. 22 жовтня 2018 року, на виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку