Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Головною метою реформи медичної сфери є політичне здоров’я населення, забезпечення рівного і справедливого достатку усіх громадян до медичних послуг належної якості.  
14.08.2012 року Президент України В.Ф. Янукович підписав ухвалений Верховною Радою України 05.07.2012 року Закон України «Про екстрену медичну допомогу», який  визначає право кожної людини, яка перебуває на території України на безоплатну доступну, своєчасну та якісну екстрену медичну допомогу у разі виникнення раптового погіршення стану здоров’я, який становить безпосередньо загрозу життю та здоров’ю.
Закон набирає чинності з 01.01.2013 року . Одним із завдань, яке  потребує вирішення  в процесі реформування галузі охорони здоров’я області є впровадження єдиної системи екстреної медичної допомоги :
Для виконання цього завдання необхідно:
1.    З метою отримання нормативу прибуття бригадою швидкої медичної допомоги до місця виклику або події – 20 хвилин, в сільській місцевості та 10 хвилин в містах планується відкриття  43пунктів тимчасового базування  швидкої медичної допомоги в області,  із них - 2 тимчасових пункта базування швидкої медичної допомоги  в населених пунктах Братського району в с. Ганнівка та  с. Н. Марївка на базі АЗПСМ.
2.    Придбання 130 автомобілів швидкої медичної допомоги, для забезпечення надання невідкладної медичної допомоги  в Миколаївській області,із них   - 3 машини швидкої медичної допомоги для Братського району. Одна  машина швидкої медичної допомоги уже  закуплена за рахунок обласного бюджету і буде передана в Н. Марївську АЗПСМ. До кінця 2012 року буде придбано ще 2 автомобіля швидкої медичної допомоги, 1 автомобіль швидкої медичної допомоги буде переданий на село, 1 машина швидкої медичної допомоги залишиться у ЦРЛ.
3.    Потрібно провести ремонтні роботи автомобільних доріг в Братському районі для покращення їх стану і дотримання нормативу прибуття швидкої медичної допомоги до місця виклику або події.

Заступник головного лікаря
Кузіна О.О.


Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 466 осіб

Надано допомогу 443 особам

Госпіталізовано 109 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото  УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку