Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАЗаступник міністра Павло Ковтонюк повідомив, що не слід очікувати кардинальних змін раніше 2020 році, поки не запрацює первинка.
Перші новини про введення гарантованого та платного пакетів медичних послуг, після того, як була введена офіційна формула розрахунку тарифів з підтвердженням Кабінету Міністрів, слід очікувати не раніше наступного року.

«Пакет медичних послуг у повній мірі почне працювати лише з 2020 року. І в ньому буде все, що життєво потрібно людині. Якщо їй при її захворюванні потрібен якийсь аналіз чи процедура, це однозначно буде оплачуватися державою. Два роки пакет гарантованих послуг буде уточнюватися та формуватися», — коментує заступник міністра.
У 2018 році, як вже неодноразово повідомлялось, увага Міністерства буде прикута до первинки. Від успіху введення реформи на цій ланці будуть залежити подальші зміни, які були започатковані прийнятим 19 жовтня законопроектом №6327. В той же час, Павло Ковтонюк впевнений, що медики вже зараз повинні готуватись до роботи в нових умовах.
«У лікарів є ще час навчитися працювати у нових умовах. У первинній медицині – це рік, у спеціалістів два — три роки. У цьому немає нічого складного», — вважає заступник міністра.
Окремо Ковтонюк нагадав, що зміни в роботі швидкої допомоги також будуть вноситись поступово. Наприклад, міф про те, що швидка не приїздитиме на виклики, навіть якщо у людини інфаркт, постійно виникають. Навіть при тому, що в Міністерстві офіційно повідомили, що саме на такі виклики бригада швидкої приїздитиме в першу чергу.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 576 осіб

Надано допомогу 527 особам

Госпіталізовано 173 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку