Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото  УОЗ ОДАЗ 20 липня в Україні стартував п`ятий етап вакцинації, Миколаївщина має всі можливості для забезпечення всіх охочих вакцинуватись.
Про це йшла мова у вівторок, 20 липня, в ході онлайн наради заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації Ігоря Кузьміна із головами районних державних адміністрацій, територіальних громад та медичною спільнотою області.
«На рівні держави та керівника робіт з ліквідації прийнято рішення про початок п'ятої хвилі вакцинації населення. Таким чином всі громадяни віком від 18 років, можуть вакцинуватися за власним бажанням», - сказав заступник голови облдержадміністрації.
Наразі завдання посилюється, акцентував Ігор Кузьмін. Зокрема йдеться про розгортання в області додаткових 15 центрів масової вакцинації людей. Паралельно з якими функціонуватимуть й пункти щеплення.
Також він наголосив, що Центри вакцинації повинні здійснювати свою діяльність протягом семи днів на тиждень з 9.00 до 15.00 години. Своєю чергою пункти щеплення мають приймати громадян з 8.00 до 17.00. Їх телефони буде розміщено у засобах масової інформації.
На голів територіальних громад й старостів покладено обов`язок погодити графіки виїзду мобільних груп у віддалені населені пункти або забезпечити підвезення громадян до центрів вакцинації.
При цьому Ігор Кузьмін попередив представників влади та місцевого самоврядування про відповідальність за невиконання завдань з імунізації населення. Оскільки згідно зі статтею 11 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» відповідальність крім місцевих державних адміністрацій покладається й на органи місцевого самоврядування та санітарно-епідеміологічну службу.
Він зазначив, що вакцинація дасть можливість запобігти значному зростанню захворюваності та важкому перебігу коронавірусної хвороби, необхідності підвищення санітарних обмежень у разі загострення ситуації.
Станом на 21 липня в Миколаївській області всього вакциновано 134512 осіб, в т. ч. за минулу добу – 3031 особу.
Додамо, що в області працює 108 пунктів щеплення та 24 мобільні бригади. Протягом останнього місяця безпосередньо у Миколаєві та містах обласного підпорядкування запрацювали центри вакцинації, які надають послуги населенню навіть у вихідні дні.

Screenshot 4ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ! 

ПОДОЛАЄМО ПАНДЕМІЮ COVID-19 РАЗОМ!

Переходьте за посиланням, реєструйтеся та

долучайтеся до команди небайдужих громадян.

Будемо здорові!

 

Screenshot 2

sars

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 702 особи

Надано допомогу 652 особам

Госпіталізовано 287 осіб

За минулу добу детальніше

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини