Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Після 8 місяців російської окупації у двох пунктах щеплення Снігурівської громади відновлюється вакцинація проти COVID-19. У наявності вакцини CoronaVac від Sinovac та Comirnaty від Pfizer.

«Ми продовжуємо відновлювати доступ до медичного забезпечення та можливості отримати щеплення на звільнених від російських загарбників територіях. Це вже зроблено в Балаклійській, Ізюмській, Шевченківській, Великобурлуцькій, Малинівській та Вовчанській громадах Харківської області, — зазначив заступник міністра охорони здоров’я України Ігор Кузін. — Можливість розпочати вакцинацію в громадах залежить від наявності електроенергії, можливості забезпечення логістики, наявності вакцин. Найближчим часом щеплення проти коронавірусної хвороби можна буде зробити в усіх громадах на деокупованій території».

Вакцинуватися проти COVID-19 важливо всім, а особливо літнім людям та людям, які мають хронічні захворювання. Адже вони перебувають в основній групі ризику тяжкого перебігу та ускладнень коронавірусної хвороби.

Щоб зробити щеплення, необхідно звернутися до свого сімейного лікаря або до центру первинної медико-санітарної допомоги:

КНП «Баштанський центр первинної медико-санітарної допомоги» (вул. Ювілейна, 3, м. Баштанка, тел. (05158) 255 33);
КНП «Березнегуватський центр первинної медико-санітарної допомоги» (смт Березнегувате, вул. Лермонтова, 1, тел. (067) 678 46 33, (05168) 912 39).

За даними центру обласного контролю та профілактики хвороб, з початку повномасштабного вторгнення росії на Миколаївщині першу дозу вакцини отримали майже 4 тисячі жителів, первинний курс щеплень — понад 40 тисяч. Щепились бустерною дозою — понад 40 тисяч людей.

Загалом з початку вакцинальної кампанії на Миколаївщині проведено майже 1 млн щеплень.

Довідка: до складу Снігурівської громади входить місто Снігурівка, селища Васильки і Ясна Поляна та ще 20 сіл.

 

Фото УОЗ ОДА

Screenshot 2

Фото

 

До уваги ЗОЗ, що перебувають у сфері управління міністерств та відомств України, приватних закладів та ФОПів, які провадять господарську діяльність з медичної практики!

Переглянути

 

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 760 осіб

Надано допомогу 671 особі

Госпіталізовано 258 осіб

За минулу добу детальніше

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини