Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАДо дня міста Миколаєва бурхливими оплесками та теплими обіймами працівники міської лікарні швидкої медичної допомоги проводили Анатолія Ярового на заслужений відпочинок. Анатолій Леонтійович працював головним лікарем закладу протягом 20 років – з 1987 по 2007 рік, коли він самостійно прийняв рішення про звільнення з посади головного лікаря ЛШМД.
Завідуючі відділеннями, лікарі, медичні сестри – всі зібрались в кабінеті головного лікаря аби привітати Анатолія Ярового з новим етапом життя. Оберемки квітів, теплі посмішки та обійми, справжній живий коридор, який створили медпрацівники, - якнайкраще демонструють повагу та вдячність за роки сумісної роботи з Анатолієм Леонтійовичем.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Головний лікар міської лікарні швидкої медичної допомоги Олександр Дем'янов та медичні працівники закладу згадали, що Яровий очолював лікарню у важкі 90-і роки, коли служба лікарні була об`єднана з бригадами невідкладної допомоги. Часи невиплат заробітної плати, відсутності обладнання та політичні коливання не вплинули на спроможність та бажання керівника зберегти найдорожче – колектив фанатів ургентної медицини. Фахівців, які тоді в найскладніших умовах не дали хворобам забрати життя більшості Миколаївців. Цей скарб Яровий не тільки зберіг, але й передав наступному головному лікарю.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

За час своєї праці Анатолій Яровий захищав інтереси пацієнтів лікарні не тільки в своєму кабінеті, але й в залі міської ради, депутатом якої мешканці міста обирали його три терміни поспіль. Виконуючи обов’язки голови комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства, Яровий забезпечував медичною допомогою всі версти населення, разом зі своїм колективом брався за надважкі випадки та перемогали смерть. Керівник, який ніколи не йшов на жодний компроміс з обставинами, які заважали одужанню пацієнта. Будь-яка допомога, що була в нагоді на шляху до здоров’я, знаходилась миттєво. Робота стала для Анатолія Ярового другою домівкою, де він працював набагато більше ніж проводив часу зі своїми рідними вдома.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Цей порив ентузіазму привернув увагу керівництва міста та управління охорони здоров’я - Яровий стає відмінником охорони здоров’я СРСР, Почесним громадянином м. Миколаєва, Заслуженим лікарем України.
В 2007 році у віці 70 років Яровий самостійно приймає рішення про звільнення з посади головного лікаря МЛШМД. Насамперед, це було обумовлено станом здоров’я та багаторічним емоціональним виснаженням, порозумінням того що з часом комп`ютерізації всіх галузей господарства потрібна нова, молода кров, яка з таким як і в нього палким бажанням змін виведе лікарню на наступний рівень надання хірургічної допомоги миколаївцям. Але і осторонь Яровий залишатися не міг. Не міг спостерігати за розвитком свого «дитинча» з домашнього дивану. Він переходить на роботу на найсучаснішому обладнанні в урологічному відділенні лікарні та займається дистанційною літотрипсією згідно зі своїм фахом та кваліфікацією. Одночасно Яровий веде документацію Громадської Наглядової Ради, яка була сформована в лікарні – найпершою в області. Виконує обов’язки відповідального за профілактичну роботу проти корупції в закладі. Виховує молодих фахівців – інтернів, навчає їх не тільки роботі, але й етіці та деонтології медичного працівника. Активно підтримує роботу зі збору історичних довідок про лікарню. Але і ця робота з часом стала даватися з напругою, бо постійним бажанням керівника було виконати або ліпше за інших, або не починати зовсім. Навантаження та емоціональна напруга знову дали наслідки. Та в важку мить поруч були не тільки колеги з лікарні, але й найдорожча людина – жінка Ярова Валентина Михайлівна, лікар від Бога, лікар за призванням, тривалий час виконувала обов’язки міського позаштатного фахівця з терапії, завідуюча відділенням терапії міської лікарні №3, чудова Людина та Матір. З тією турботою, любов`ю та досвідом мета була досягнута. Хвороба знову відступила. Сьогодні Анатолій Яровий вирішив, що прийшов час займатися вихованням онуків, присвятити себе рідним які бачили одного з найвідомішого Миколаївця менше за усіх інших.

«Ми сприймаємо його рішення з великою повагою до нього, до його праці, шануємо видатного Лікаря сучасності, Вчителя та громадського діяча, - відзначили колеги. - Громадського активіста який дійсно на ділі переймався проблемами та біллю мешканців міста, та не потребував при цьому ані винагороди ані піару. Пишаємося що працювали пліч о пліч та можемо називатися учнями великої людини. Дякуємо за працю, дякуємо за науку, дякуємо за повагу до пацієнтів, та турботу про колектив. Бажаємо міцного здоров’я, людської шани, любові рідних та оточуючих Вас людей».

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Нагадаємо, що Анатолій Яровий народився в 1937 році в селі Ясінове Одеської області, закінчив лікувальний факультет Одеського медичного інституту у 1969 році.
Після закінчення інституту працював лікарем урологом в Снігурівській центральній районної лікарні. З 1970 року переведений на посаду заступника головного лікаря по мережі.
З 1976 року зарахований лікарем урологом до міської лікарні №3 міста Миколаєва.
В наступні 10 років, з 1977 по 1987 роки працював заступником головного лікаря з лікувальної роботи міської лікарні № 3, яка у 1983 році була реорганізована в ЛШМД.
Ввечері того ж дня, під час урочистого прийому голови міської ради з нагоди Дня міста, в літньому дворі театру заслужена нагорода знайшла свого героя – Анатолій Яровий з нагоди завершення трудової діяльності нагороджений орденом «За заслуги перед містом».

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Screenshot 4ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ! 

ПОДОЛАЄМО ПАНДЕМІЮ COVID-19 РАЗОМ!

Переходьте за посиланням, реєструйтеся та

долучайтеся до команди небайдужих громадян.

Будемо здорові!

 

sars

Фото  УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 583 особи

Надано допомогу 535 особам

Госпіталізовано 193 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини