Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАМинулі вихідні для 27 спортивних команд медичних закладів Миколаївщини пройшли у яскравій боротьбі за перемогу, в першу чергу, над хворобами. Адже медики, як ніхто інший, знають, як важливо вести здоровий спосіб життя, і власним прикладом закликають до цього жителів міста та області.
Спартакіада медпрацівників, організована обласною організацією профспілки працівників охорони здоров’я і Миколаївською обласною громадською організацією ФСТ «Спартак», традиційно відбулась на базі Очаківського об’єднання санаторно-курортних закладів.

Захід тривав два дні, справжнє спортивне свято та гарний настрій створили змагання з волейболу,

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

тенісу,

Фото УОЗ ОДА

дартсу,

Фото УОЗ ОДА

шашок та шах,

Фото УОЗ ОДА

перетягування канату,

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

а організатори заходу потурбувались про створення для спортсменів-медиків чудової атмосфери, сповненої активним відпочинком, оздоровленням та спілкуванням.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

У змаганнях з шашок перше місце посіла команда Вітовської ЦРЛ, друге місце – команда Арбузинської ЦРЛ, третє місце – команда Баштанської ЦРЛ.
Перемогу в шахових поєдинках також отримали три команди: І місце – Кривоозерська ЦРЛ, ІІ місце - міська дитяча поліклініка №3, ІІІ місце – Баштанська ЦРЛ.
Влучність команд допомогли перевірити змагання з дартс, в яких перемогу одержали команди: І місце – Новобузька ЦРЛ, ІІ місце – Вітовська ЦРЛ, ІІІ місце – Кривоозерська ЦРЛ.
У змаганнях з настільного тенісу перше місце посіла команда Кривоозерської ЦРЛ, друге місце – команда Новоодеської ЦРЛ, третє місце виборола команда ЦПМСД №4.
Перше місце в змаганнях з волейболу виборола команда обласної клінічної лікарні, друге місце - команда Вітовської ЦРЛ, трете місце – Баштанська ЦРЛ.

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 637 осіб

Надано допомогу - 592 особам

Госпіталізовано - 197 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я
у березні 2018 року
зміни у березні 2018 року

Останні новини


Анонс подій

  • Акція до Всеукраїнського дня боротьби з туберкульозом

    23 березня о 10.00  на вул. Спаській (в районі Каштанового скверу) відбудеться  акція, присвячена Всеукраїнському Дню боротьби з туберкульозом. У заході братимуть участь працівники Миколаївського обласного та міського ...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку