Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА6 жовтня у великій сесійній залі обласної ради керівникам закладів охорони здоров’я області представлено начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павла Георгієва.
Перший заступник голови облдержадміністрації В'ячеслав Бонь під час представлення очільника управління привітав медичну галузь з цією важливою подією та відзначив значущість реформ медичної галузі, що реалізуються нині в Україні. До привітань приєдналась і начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай.

У свої промові Павло Васильович окреслив низку важливих моментів, що знаходяться на постійному контролі, та ряд завдань і питань, які потребують вирішення. Серед них - вирішення кадрового питання (у тому числі призначення керівників деяких закладів охорони здоров’я), впровадження нової системи фінансування за принципом «гроші йдуть за людьми», боротьба з корупцією, робота над створенням електронного реєстру пацієнтів, оснащення закладів охорони здоров'я області відповідно до табелю оснащення, оптимізація ліжкового фонду, подальше удосконалення роботи денних стаціонарів.

Фото УОЗ ОДА

У числі важливих питань і відкриття на базі обласної лікарні пологового відділення, удосконалення роботи медичних закладів ІІ, ІІІ рівня шляхом оптимального використання наявних ресурсів та втілення новітніх технологій, активний інформаційно-роз’яснювальний супровід діяльності галузі.
Значну увагу начальник управління приділив особистій ролі керівників у забезпеченні надання якісної медичної допомоги та реабілітації демобілізованим учасникам антитерористичної операції  в закладах охорони здоров’я.
Павло Георгієв також підкреслив, що на даному етапі реформування медичної галузі нагальним питанням є створення госпітальних округів, формування госпітальних рад.

Фото УОЗ ОДА

Окрему увагу начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації приділив питанню будівництва амбулаторій в сільській місцевості, зазначивши, що завдяки зусиллям голови облдержадміністрації державою на будівництво амбулаторій у сільській місцевості Миколаївської області буде спрямовано 4,0 млрд. грн.
За підсумками відеонаради від 01.08.2017 року, що проводилась Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, наради за участі Президента України з питань розвитку сільської медицини, що відбулася 11 вересня 2017 року та з метою реалізації планів будівництва медичних амбулаторій у Миколаївській області, керівництво облдержадміністрації звернулось з листом до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з проханням включити до розподілу фінансування на будівництво 93 нових медичних амбулаторій.
Управлінням охорони здоров’я з метою визначення потреби кожного району проведено роботу з залученням органів місцевого самоврядування, місцевих рад та об’єднаних територіальних громад. Відповідно до опрацьованої інформації в 7 районах необхідне будівництво 19 амбулаторій.
Павло Георгієв закликав колег до плідної співпраці та порозуміння в процесі виконання завдань, що ставить перед усіма хід реформи медичної галузі.
Детальніше про стан реалізації Урядової програми «Доступні ліки» на території Миколаївської області за станом на 01.08.2017 року доповіла т.в.о. заступника начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Любов Савчук.

Фото УОЗ ОДА

Відповідно до додатку 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» Миколаївській області було передбачено субвенцію на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань на загальну суму 14858,1 тис. грн., на підставі змін, внесених до Державного бюджету обсяг субвенції в серпні було збільшено на 5943,2 тис. грн., таким чином загальний обсяг субвенції склав 20801,3 тис. грн.
Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань» затверджено Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань. Пунктом 4 зазначеного Порядку передбачено, що розподіл субвенції, яка передбачена в обласних бюджетах, здійснюється між місцевими бюджетами адміністративно-територіальних одиниць відповідної області на підставі статистичних даних про кількість осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму. Зазначені асигнування було розподілено між адміністративно-територіальними одиницями області у відповідності до вимог чинного законодавства.
Кадрове питання окреслила у своїй доповіді та надала змістовні відповіді на питання, що виникли в ході наради, начальник загального відділу управління охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Левченко.

Фото УОЗ ОДА

Щодо ведення активного інформаційно-роз’яснювального супроводу діяльності галузі виступив прес-секретар управління Юрій Багрянцев, який підкреслив необхідність інформувати населення щодо роботи медиків – адже це благородний поважний труд, завдяки якому щодня вдається врятувати сотні людських життів, і громада повинна знати більше про діяльність медичної галузі. Це і є прозора робота у співпраці з громадою.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 678 осіб

Надано допомогу 638 особам

Госпіталізовано 179 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

  • «День відкритих дверей» в обласному онкодиспансері

    20 жовтня в Україні відзначається Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. 22 жовтня 2018 року, на виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку