Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА15 лютого до Миколаївщини завітали спеціалісти Інститут серця МОЗ України разом з професором, кардіохірургом, доктором медичних наук Борисом Тодуровим.
Борис Михайлович зустрівся з радником голови облдержадміністрації з гуманітарних питань Євгеном Шевченко та начальником управління охорони здоров’я ОДА Павлом Георгієвим. Вони обговорили нові технології кардіохірургії та шляхи і напрямки співпраці миколаївських кардіологів і кардіохірургів з київськими колегами та безпосередньо Інститутом серця.


Фото УОЗ ОДА

У рамках візиту проведено консультації хворих на серцево-судинну патологію, які потребують хірургічного втручання та дітей з вродженими вадами серця. Консультування дітей проводилось на базі обласної дитячої лікарні, дорослих – на базі обласної лікарні. Протягом дня консультацію отримало понад 150 маленьких та дорослих миколаївців.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Професором також проведено лекцію в Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Окрім того, за участю радника голови облдержадміністрації Євгена Шевченка та начальника управління охорони здоров’я ОДА Павла Георгієва проведено брифінг з питань співпраці миколаївських кардіохірургів з інститутом серця, під час якого журналісти отримали компетентні та вичерпні відповіді на питання.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 689 осіб

Надано допомогу - 646 особам

Госпіталізовано - 176 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Вересень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку