Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА15 лютого до Миколаївщини завітали спеціалісти Інститут серця МОЗ України разом з професором, кардіохірургом, доктором медичних наук Борисом Тодуровим.
Борис Михайлович зустрівся з радником голови облдержадміністрації з гуманітарних питань Євгеном Шевченко та начальником управління охорони здоров’я ОДА Павлом Георгієвим. Вони обговорили нові технології кардіохірургії та шляхи і напрямки співпраці миколаївських кардіологів і кардіохірургів з київськими колегами та безпосередньо Інститутом серця.


Фото УОЗ ОДА

У рамках візиту проведено консультації хворих на серцево-судинну патологію, які потребують хірургічного втручання та дітей з вродженими вадами серця. Консультування дітей проводилось на базі обласної дитячої лікарні, дорослих – на базі обласної лікарні. Протягом дня консультацію отримало понад 150 маленьких та дорослих миколаївців.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Професором також проведено лекцію в Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Окрім того, за участю радника голови облдержадміністрації Євгена Шевченка та начальника управління охорони здоров’я ОДА Павла Георгієва проведено брифінг з питань співпраці миколаївських кардіохірургів з інститутом серця, під час якого журналісти отримали компетентні та вичерпні відповіді на питання.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 618 осіб

Надано допомогу 592 особам

Госпіталізовано 159 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Грудень 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку