Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАЖиття і здоров’я дітей – один з пріоритетних напрямків роботи медичної галузі Миколаївщини. У розрізі постійного розвитку і вдосконалення існуючих сучасних технологій і методик важливу роль у порятунку життя дітей відіграє постійне підвищення кваліфікації лікарів і медичних сестер. 19-20 квітня в обласній дитячій клінічній лікарні для спеціалістів всієї Миколаївської області: акушер-гінекологів, неонатологів, педіатрів, анестезіологів та медичних сестер палат новонароджених проведено практичний семінар-тренінг.

Поділитися досвідом до Миколаївщини приїхали київські спеціалісти. Захід пройшов під головуванням заступника начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Оксани Черненко та за участю головного лікаря обласної дитячої клінічної лікарні Олександра Пліткіна.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Лекції читали доктор медичних наук, професор Тетяна Знаменська, головний експерт МОЗ України з неонаталогії Валерія Тишкевич та інші спеціалісти.
У першій частині семінару спеціалісти виступили зі змістовними доповідями, проаналізувавши стан неонаталогічної допомоги в Україні, обговорили протоколи надання допомоги новонародженим у пологовій залі та при респіраторному дистрес-синдромі. Та вже у другій частині тренінгу продемонстрували наочно за допомогою муляжів крок за кроком реанімаційні дії тощо.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 697 осіб

Надано допомогу 644 особам

Госпіталізовано 168 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Січень 2019

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку