Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА4 жовтня оперативно-диспетчерською службою обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримана інформація про ДТП, яке сталося о 07.20 в м. Миколаєві по вул. Троїцька.
Сім дітей віком від 6 до 17 років поступили до приймального хірургічного покою обласної дитячої клінічної лікарні. Всім дітям надано невідкладну медичну допомогу, проведено обстеження у повному обсязі. Здійснено ретельний та дбайливий огляд лікарями.

Стан здоров’я дітей оцінюється як відносно задовільний. У однієї дитини травма носу. Цю дитину госпіталізовано до ЛОР-відділення. Батькам інших дітей, яких виписано додому для подальшого амбулаторного спостереження, надано медичні рекомендації.
Оперативно та злагоджено спрацювали обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та обласна дитяча клінічна лікарня.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 659 осіб

Надано допомогу 601 особі

Госпіталізовано 175 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку